اجتماعی

طرح‌های هفته محیط‌ زیست را با قدرت ادامه می‌دهیم

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در جلسه ستاد گرامیداشت هفته محیط زیست گفت: طرح‌ها و برنامه‌های هفته محیط‌ زیست را با قدرت ادامه می‌دهیم و هیچ خللی در روند برنامه‌ها نخواهیم داشت.

به گزارش نازک نارنجی علی سلاجقه در جلسه ستاد گرامیداشت هفته محیط زیست افزود: برنامه‌های متنوع هفته محیط زیست با قوت اجرایی خواهد شد و تا روزی که در خدمت مردم هستیم نباید وقفه‌ای در روند انجام وظایف سازمان انجام گیرد.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: در این هفته از تمامی ظرفیت‌های سازمان استفاده خواهد شد و با برنامه‌ریزی مناسبی که برای اطلاع‌رسانی در روابط عمومی سازمان انجام گرفته است  همچنین از طریق استفاده از ظرفیت رسانه‌ها به‌ویژه صداوسیما می توانیم کارهای خوبی انجام دهیم.

معاون رییس جمهوری ادامه داد: بعد از اجرای برنامه‌های هفته محیط زیست ضریب تاثیر این برنامه‌ها را نیز بررسی خواهیم کرد و در این زمینه از ظرفیت تمامی دستگاه‌ها به‌ویژه شهرداری‌ها و استانداری‌ها در سطح استان‌ها و سایر دستگاه‌ها استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، سلاجقه در پایان اظهارکرد: در این هفته به تمامی موضوعات محیط زیست از جمله حیات وحش، گردوغبار، آلودگی هوا و سایر موضوعات محیط‌زیستی پرداخته خواهد شد تا اطلاع‌رسانی دقیقی برای مردم در حوزه‌های مختلف محیط زیست انجام گیرد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تجربه در بررسی نگرش‌ها و اعتقادات عمومی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا