فرهنگ و هنر

جامعه به نگاه‌های خیر اندیشانه نیاز دارد/ برگزاری رزمایش اهدای جهیزیه به نوعروسان در ساری

رزمایش اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و تحت حمایت همزمان با سفر دوم هیات دولت و با حضور رییس دفتر ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در ساری برگزار شد.

به گزارش نازک نارنجی، حجت الاسلام احمد صالحی ـ رئیس دفتر ارتباطات مردمی ریاست جمهوری ـ در رزمایش اهدای جهیزیه به زوجین تحت حمایت آبشار عاطفه‌ها در ساری با بیان اینکه جوان ایرانی مستحق بهترین‌ها است، گفت: تعیین زندگی آرام و پر از عشق، زیبایی و جلوه‌های رحمانی مساله مهم به شمار می‌رود.

وی با تاکید بر این که تأمین زندگی پر از آرامش با تلاش صورت می‌گیرد، اظهار کرد: جوان ایرانی مستحق داشتن یک زندگی آرمانی و ایده‌آل است.

وی افزود: انسان هرجایی که باشد باید سعی کند فکر و نیت خیرخواهانه داشته باشد زیرا جامعه به نگاه‌های خیر اندیشانه نیاز دارد و باید تقسیم شادی و مهربانی را از اقدامات کوچک و ریز شروع کرد.

‌در بخش دیگری از این مراسم محمد جواد فولاد مدیرکل آبشار عاطفه‌ها نیز حمایت و پشتیبانی از محرمان نیازمندان را امری مهم بیان کرد و گفت: جهش تولید با مشارکت مردمی محقق می‌شود و با مشارکت مردمی می‌توان بسیاری از مشکلات انسان‌های بالا را حل کرد.

وی به برکات مشارکت در امور از دیدگاه قرآنی اشاره کرد و افزود: باید برای جذب مشارکت و رفع فقر گام برداریم.

رئیس دفتر ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با بیان این که مردم مازندران در زمینه مشارکت در امور اجتماعی و حمایت خوب عمل کرده‌اند، یادآور شد: احسان و خیرات بلاها را از انسان دور می‌سازد و سبب گشایش حسان الهی می‌شود.

انتهای پیام

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا