فرهنگ و هنر

رئیس‌مجلس در گذشت حجت الاسلام ذاکری را تسلیت گفت

رئیس‌ مجلس شورای اسلامی در گذشت معلم اخلاق و استاد حوزه و دانشگاه حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاج شیخ غلامرضا ذاکری را تسلیت گفت.

به گزارش نازک نارنجی، متن پیام تسلیت محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت روحانی جلیل‌القدر و مجاهد، معلم اخلاق و استاد حوزه و دانشگاه حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاج شیخ غلامرضا ذاکری که عمر پربرکت خود را در بخش های مختلف از جمله مدیریت مدرسه علوم و معارف اسلامی شهید مطهری، ریاست حوزه علمیه باقرالعلوم(ع) و نیز در امام‌جماعت مسجد جامع امام‌محمدباقر (ع) شهر مشهد مقدس صرف ترویج دانش برای جوانان کرده بود، موجب تأسف و تأثر گردید.

ایشان در سراسر عمر بابرکت خویش در زمینه تحقیق و پژوهش در عرصه‌های تعلیم و تربیت نسل جوان و انقلابی، تالیف و نشر معارف اسلامی، آموزش طلاب و ترویج شعائر اهل‌ بیت‌ علیهم‌ السلام اهتمام بسیار داشتند و با این مجاهدت و اخلاص در تعلیم و تربیت اسلامی، دستاوردهای ارزشمندی به یادگار برجای گذاشتند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به روحانیت معزز، حوزه‌های علمیه خراسان، شاگردان و دوستان، بیت مکرم، بویژه فرزندان گرامی و سایر بستگان، برای آن عالم مهذب و وارسته رحمت واسعه و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا