ورزشی

اسبقیان: تلاش دوومیدانی‌کاران در میادین بین‌المللی ستودنی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، مراسم بدرقه تیم ملی دوومیدانی جوانان ایران جهت حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در دبی، لحظاتی پیش با حضور سید محمد شروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، حسین مطیعی سرپرست فدراسیون، پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون، در مجموعه تخصصی آفتاب انقلاب برگزار شد.

در آغاز این مراسم مطیعی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص برگزاری اردو تیم ملی جوانان و روند آماده سازی ورزشکاران برای تیم اعزامی به دبی آرزوی موفقیت و بازگشتی همراه با دستاورد داشت.

در این مراسم سید شروین اسبقیان در گفت‌وگو با اعضاء تیم ملی جوانان اظهار داشت: تلاش شما برای رسیدن به اهداف بزرگ در میادین آسیایی و جهانی ستودنی است. یک دوومیدانی‌کار جنگنده، قوی و با عزت نفس است.

وی افزود: خوشبختانه جوانان دوومیدانی اخلاق مدار هستند و در هر شرایطی ضمن تلاش و کوشش با توسل به ائمه اطهار میادین سخت را پشت سر خواهند گذاشت.

در ادامه نیز هادی سپهرزاد مدیر تیم‌های ملی، و مربیان تیم؛ قاسمعلی فیروزی، ایمان روغنی و زهرا نبی زاده توضیحاتی در خصوص شرایط فعلی ملی پوشان، رقبای پیش رو و احتمال کسب مدال ارائه کردند.

در این مراسم نازنین فاطمه عیدیان نماینده کشورمان در دو ۴٠٠ متر با مانع، به نمایندگی از ورزشکاران تیم صحبت کرد و اذعان داشت: تمام تلاشمان را برای کسب بهترین نتیجه خواهیم کرد و امیدوارم تمامی ورزشکاران در این مسابقات موفق به کسب حدنصاب ورودی رقابتهای جهانی شوند.

تیم ملی جوانان کشورمان متشکل از؛ نازنین فاطمه عیدیان، ملیکا نوروزی، الناز موسایی، مانا حسینی، سجاد آقایی، مهدی هفت چشمه، محمد حسام مظفری،سجاد آقایی ‎با هدف حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا تا دقایقی دیگر ایران را به مقصد دبی ترک خواهد کرد.

این رقابت‌ها قرار است طی روزهای ۵الی۸اردیبهشت ماه برگزار شود.

دکمه بازگشت به بالا