راهپیمایی روزقدس در زنجان آغاز شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، امروز در زنجان، پایتخت شور و شعور حسینی زنجانی‌ها، خالق حماسه‌ای بزرگ و به به یادماندنی هستند، حماسه‌ای از جنس وحدت و همدلی برای دفاع از مظلوم و آزادی قدس شریف، تا وحدت و انسجام ملت ایران را برای تحقق آزادی فلسطین فریاد بزنند.

امروز آحاد مختلف مردم در این راهپیمایی شرکت کرده‌اند تا فریاد بزنند رژیم جعلی اسرائیل آخرین نفس‌های شوم و منحوس خود را می‌کشد و به زودی از آخرین جنایت ددمنشانه و تروریستی خود در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن سرداران محمدرضا زاهدی و محمد هادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان آنها پشیمان خواهند شد.

راهپیمایان زنجانی تصاویری از سرداران شهید در کنسولگری ایران در دمشق و همچنین شهید سردار سلیمانی و سایر شهدای محور مقاومت را در دست دارند.

مردم فهیم و ولایتمدار در نقاط مختلف استان زنجان بار دیگر به صحنه آمده‌اند و در مقطع حساس و تأثیرگذار که رژیم جعلی اسرائیل یا وقاحت و درندگی مردم بی گناه غزه را به خاک خون می‌کشد، با شرکت در راهپیمایی باشکوه روز قدس پشتیبانی خود را از ملت مظلوم فلسطین به جهانیان اعلام کنند.

راهپیمایی روزقدس در زنجان آغاز شد

راهپیمایی روز قدس در زنجان از میدان قائم شروع می‌شود و راهپیمایان مسیر منتهی به سمت مصلی نماز جمعه این شهر را با فریادهای مرگ بر علیه اسرائیل و مرگ بر اسرائیل طی می‌کنند.

مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور و طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته، در زنجان از میدان قائم (عج) به سمت مصلی خاتم الانبیا (ص)، در ابهر از چهار راه امام حسین (ع) به سمت مصلی نماز جمعه، در هیدج از مبدا مقابل شهرداری به سمت مسجد صاحب الزمان، در صایین‌قلعه از مبدا مقابل مسجد صاحب الزمان (عج) به مقصد میدان مزار شهدای گمنام، در زرین‌آباد از مقابل سپاه ناحیه ایجرود، در حلب از مقابل بخشداری تا مسجد جامع، در قیدار از میدان شهدا تا مصلی نماز و در سجاس از میدان امام حسین (ع) تا امامزاده سید ابراهیم (ع) اعلام شده است.

دکمه بازگشت به بالا