ورزشی

بازگشت کاپیتان والیبال لهستان به خانه

بارتوش کورک بعد از چهار سال حضور در ژاپن از ناگویا جدا شد تا راهی لیگ کشورش شود.

به گزارش نازک نارنجی، بارتوش کورک چهار فصل اخیر را در لیگ ژاپن سپری کرد و عضو تیم ولف داگز ناگویا بود اما حالا تصمیم گرفته به کشورش بازگردد و دوران حرفه‌اش را در خانه ادامه دهد. او دوران موفقیت آمیزی را در لهستان چه از نظر فردی و چه از نظر تیمی تجربه کرد. 

به گزارش سایت siatka، کورک ۱۵۵ بازی در ژاپن انجام داد و نزدیک به ۳۷۰۰ امتیاز برای تیمش کسب کرد و با این تیم قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ ژاپن را نیز تجربه کرد. او همچنین در جام امپراتور به مقام دوم رسید و در تورنمنت کوروواشیکی قهرمان شد.

 کورک قبل از عزیمت به کشورش از هواداران ژاپنی تشکر کرد  و گفت:  این آخرین پیام من به شماست. چهار سال حضور من در ناگویا واقعا شگفت انگیز بود. می‌خواهم از شما برای حمایت مستمری که دریافت کرده‌ام تشکر کنم. افتخار می‌کنم که مدت زیادی عضو ناگویا بودم. امیدوارم پس از ترک من، دوران موفقیت آمیز تیم ادامه داشته باشد.

رسانه های لهستانی اعلام کردند این بازیکن فصل بعد در تیم Grupa Azoty  بازی خواهد کرد. 

بارتوش کورک ۳۵ ساله همچنین اعلام کرد بعد از بازیهای المپیک تصمیم خواهد گرفت از تیم ملی لهستان کناره‌گیری کند یا خیر.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا