ورزشی

اسم کاروان تیم مچ‌اندازی ایران مشخص شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام همزمان با شب شهادت امام علی (ع) با حضور در منزل شهیدان حسن و علی طهرانی مقدم، با خانواده این شهیدان بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.

در جریان این دیدار رئیس فدراسیون بدنسازی گفت: ما طی سال‌های گذشته تیم‌های ملی خود را به نام شهدا نامگذاری کردیم و برکت نام شهدا هم به موفقیت ورزشکاران ایرانی در سطح آسیا و جهان منجر شد. اوج این کار هم در مسابقات جهانی پرورش اندام بود که ملی پوشان با حضور مادر شهیدان خالقی پور بدرقه شدند و در نهایت هم کاپ قهرمانی را به ایشان اهدا کردیم. حالا هم در اینجا حاضر شدیم تا از شما رخصت بگیریم و بتوانیم کاروان تیم‌های ملی مچ اندازی مردان و زنان ایران را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی ایران برگزار می‌شود، به نام شهید حسن طهرانی مقدم نامگذاری کنیم.

در ادامه برادر محمد طهرانی مقدم، برادر شهیدان طهرانی مقدم با ذکر خاطراتی از ایشان گفت: خوشحالیم که یاد شهیدان طهرانی مقدم در میان جامعه ورزش زنده است. شهید حسن طهرانی مقدم هم علاقه زیادی به ورزش داشتند و حتی مدتی به عنوان مدیرعامل تیم صباباتری فعالیت کردند. ایشان همیشه تاکید به ورزش داشتند و رئیس هیأت کوهنوردی سپاه هم بودند. الان هم باعث خوشحالی ماست که کاروان ایران با نام ایشان در مسابقات آسیایی شرکت کند.

گفتنی است در پایان این دیدار از سوی رئیس فدراسیون نشان افتخار به برادر شهیدان طهرانی مقدم اهدا و محمد طهرانی مقدم به عنوان سرپرست معنوی کاروان مچ اندازی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا معرفی شد.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا