ورود بیش از ۴ میلیون نفر زائر به خراسان رضوی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد اظهار کرد: از ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ لغایت اول فروردین ۱۴۰۳ مجموعاً ۴ میلیون و ۲۰۷ هزار و ۳۴۴ نفر به استان و مشهد مقدس سفر کرده‌اند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی ادامه داد: ۱۵۹ هزار و ۹۸۳ نفر از طریق فرودگاه، ۳۰۱ هزار و ۴۲۲ نفر از طریق راه‌آهن، ۴۵۱ هزار و ۱۲۴ نفر از طریق حمل و نقل جاده‌ای و ۳ میلیون و ۲۹۴ هزار و ۸۱۵ نفر از طریق حمل و نقل شخصی در این ایام به استان و مشهد الرضا (ع) سفر کرده‌اند.

وی با اشاره به تمهیدات صورت گرفته در حوزه تنظیم بازار و نظارت بر اصناف و خدمات اظهار کرد: از ۱۵ اسفند ماه گذشته تا پایان روز قبل تعداد ۵۶۲۸ بازرسی انجام و برای هزار متخلف نیز پرونده تشکیل شده است، ارش ریالی این پرونده‌ها ۸۷ میلیارد ریال بوده است.

گنابادی نژاد تصریح کرد: هم‌چنین ۱۵۹ شکایت دریافت شده و پنج میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال نیز وجه اضافه دریافتی به شاکیان عودت داده شده و پنج واحد صنفی نیز پلمب شده است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی به مسافرانی که قصد سفر به مشهد دارند توصیه کرد: قبل از اینکه به سمت مشهد بیایند محل اقامت خود را رزرو کنند، در همین راستا تلفن ۰۵۱۳۷۰۴۵ قرارگاه عملیاتی خدمات سفر شهرستان مشهد برای هدایت، راهنمایی و دریافت شکایت زائران و مسافران پیش‌بینی شده است.

دکمه بازگشت به بالا