عمومی

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی انتخاب شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، دوره جدید هیأت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی از نخستین جلسه خود، انتخاب مدیر خانه را به عنوان اولویت اول در دستور کار خود قرار داد و در این راستا پس از فراخوان از همه اعضای خانه و نیز گزینه‌های مد نظر اعضای هیأت مدیره، ابتدا ۹ گزینه را که دارای بیشترین تعداد رأی بودند را انتخاب و از آنان برای ارائه برنامه دعوت کرد.

در ادامه سه نفر از این روند انصراف دادند و شش گزینه دیگر در نشستی چهار ساعته ضمن ارائه برنامه‌های خود، به سوالات اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات پاسخ دادند.

در نهایت در جلسه اخیر هیأت مدیره خانه مطبوعات، پس از بررسی برنامه‌های همه این شش گزینه و بحث و گفت و گو در این باره و در رأی گیری دو مرحله‌ای، با توجه به اولویت‌های اقتصادی هیأت مدیره در شرایط فعلی، مجتبی صدیقی به عنوان مدیر جدید خانه مطبوعات خراسان رضوی انتخاب شد.

وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت، گرایش تحول بوده و معاون مؤسسه فرهنگی و روزنامه شهرآرا، معاون شهردار منطقه ۱۰ مشهد، و مدیر مالی سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد، معاون نمایشگاه بین‌المللی مشهد و ریاست اداره تدوین رویه‌ها و کنترل‌های داخلی اداره کل امور مجامع و حسابرسی داخلی از جمله سوابق صدیقی به شمار می‌رود.

تقویت انسجام و همگرایی میان اعضای خانه مطبوعات و رسیدگی به شبکه مسائل خبرنگاران و همچنین توجه به مسائل اقتصادی و تأمین بودجه برای خانه مطبوعات دو برنامه اصلی مدیر جدید خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی است.

دکمه بازگشت به بالا