رسانه شناسی بنیامین – نازک نارنجی

یک سال بعد از این حادثه در شب یلدا و برنامه «بعضیا» وقتی علی ضیا از بنیامین پرسید «چرا ازدواجت را علنی نکردی»؟ با این پاسخ او روبرو شد:« برای اعلام خبر ازدواجمان برنامه داشتیم. می خواستیم این خبر با یک اثر و روایت مخصوص منتشر شود. در حال آماده سازی همین اثر و روایت بودیم که درگذشت پدر همسرم، کارها را به تعویق انداخت…».

بنیامین در حرف هایش با علی ضیا، به وجود دست کم 20 مشاور که همگی از اهالی معروف و مشهور رسانه بودند اشاره کرد و از جلسه ای که با حضور این مشاوران برای نحوه اعلام خبر ازدواجش-همان اثر و روایت- تشکیل شد سخن گفت.

این نشان می دهد بنیامین بهادری به اهمیت رسانه ها و نوع اطلاع رسانی مناسب و تاثیرگذار آن ها آَشناست.

بنیامین اما پس از سالها «نبودن» حالا دوباره در حال و هوای «بودن» است و برای این بودنِ متفاوت، در ظاهر پریشان و بی حساب و کتاب، اما در اصل با برنامه و هدفمند است.

فیلم های عجیبی که او از خوانندگی در منزلش منتشر کرده در حالی که مثلا روی میز، چهارزانو نشسته یا در حال سیگار کشیدن است نشان می دهد بنیامین می خواهد با نشان دادن زوایایی متفاوت از شخصیتش، سروصدا کند و دوباره سر زبان ها بیفتد.

کاری که تا حد زیادی در آن موفق بوده و بنیامین پس از چند سال سکوت با همین چند ویدیو کوتاه به یکی از خوانندگان پرسروصدای هفته های اخیر تبدیل شده است.

او سه شنبه شب هم غافلگیرانه همراه فرزندانش در برنامه زنده شبکه دوم حاضر شد،درباره بحث جنجالی فرزندآوری حرف زد و اذان هم گفت تا به مسیری که آغاز کرده محکم تر ادامه دهد.

او احتمالا آلبوم جدیدی آماده کرده که برای رونمایی اش برنامه های ویژه ای خواهد داشت.

باید منتظر ماند و دید بنیامین و مشاورانش این بار چه خواهند کرد…

دکمه بازگشت به بالا