فرهنگ و هنر

اعلام ویژه برنامه‌های آستان عبدالعظیم الحسنی(ع) در ایام ماه مبارک رمضان

امسال نیز با توجه به تلاقی ماه مبارک رمضان و تعطیلات سال نو و عید نوروز و حضور پرشور زائران در این حریم ملکوتی، معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس و دیگر بخش های این حرم مطهر با تمام توان و ظرفیت آماده میزبانی از عاشقان و دوستداران آل الله علیهم السلام در این ایام خواهند بود و درب حرم در ایام عید نوروز و ماه میهمانی خدا به صورت یکسره باز می‌باشد.

به گزارش نازک نارنجی، در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز و بین المللی کشور بلافاصله بعد از نماز ظهر و عصر در مصلای امام علی(ع) برگزار و به صورت زنده و مستقیم به روی آنتن شبکه تهران سیما خواهد رفت.

برنامه مناجات خوانی شب های ماه مبارک رمضان با نوای حاج محمد رضا غلامرضازاده همراه با سخنرانی آیت‌الله حسن منفرد در دهه اول و دوم و حجت الاسلام و المسلمین مهدی ماندگاری در دهه پایانی، از ابتدا ماه میهمانی خدا با همکاری هیئت رزمندگان اسلام از ساعت ۲۴ الی ۲ بامداد در مسجد جامع آستان مقدس از دیگر برنامه های این ایام است.

همچنین در این ماه هر روز پیش از نماز ظهر و عصر برنامه بیان احکام ماه مبارک در شبستان امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

تمامی برنامه‌های هفتگی آستان از جمله تفسیر قرآن کریم، سبک زندگی، فقه زندگی، شرح صحیفه سجادیه، ویژه برنامه‌های قرائت ادعیه در طول هفته در ایام ماه مبارک و دیگر ویژه برنامه های مناسبتی در این ماه از ساعت ۲۰:۳۰ در شبستان امام خمینی(ره) آغاز می‌شوند.

انتهای پیام

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا