ورزشی

فرهاد مجیدی در آستانه حضور در یک تیم اماراتی

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ فرهاد مجیدی که پس از کسب قهرمانی بدون شکست با استقلال، توانست به عنوان سرمربی، راهی لیگ امارات شود، در نهایت پس از یک فصل و نیم امروز از این تیم جدا شد. اگر چه مجیدی در امارات شروعی خیره‌کننده داشت، اما در ادامه، اوضاع به کام او خوب پیش نرفت تا در نهایت در توافقی دو طرفه، همکاری اولین سرمربی لژیونر ایرانی با باشگاه اماراتی به پایان برسد.

به گزارش ورزش سه، در روزهای گذشته و در شرایطی که اوضاع برای مجیدی در امارات خوب پیش نمی‌رفت، شایعاتی در فوتبال ایران به راه افتاده بود که حاکی از بازگشت قریب‌الوقوع فرهاد به لیگ برتر بود؛ اما مدیر برنامه‌های فرهاد مجیدی امروز در گفت و گویی تمام شایعات پیرامون بازگشت مجیدی به لیگ برتر ایران را تکذیب کرد.

او به خبرنگار ما گفت: «جدایی فرهاد و اتحاد کلبا خواست طرفین بود و امروز در یک نشست دوستانه، طرفین به این همکاری پایان دادند، اما به‌طور حتم این پایان کار مجیدی در امارات نخواهد بود.»

محبوبیت مجیدی در امارات به سال‌های دور و دوران بازیگری‌اش‌ در فوتبال این کشور باز می‌گردد و او توانسته این محبوبیت را تا به امروز در امارات حفظ کند، اتفاقی که باعث می‌شود تا جایگاه مجیدی حتی با کسب نتایج اخیر هم متزلزل نباشد. مدیربرنامه‌های سرمربی سابق استقلال در این خصوص تاکید کرد: «فرهاد نه تنها برنامه‌ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد، بلکه احتمالا به‌زودی با تیم جدیدش قرارداد امضا خواهد کرد.»

این می‌تواند بمب خبری جدید در فوتبال ایران و امارات باشد و باید به‌زودی شاهد یک انتقال هیجان انگیز در نیمکت یکی از تیم‌های اماراتی باشیم، مسئله‌ای که مدیر برنامه‌های مجیدی هم از آن خبر می‌دهد: «صحبت‌های مقدماتی انجام شده و فکر می‌کنم در روزهای آینده فرهاد مجیدی با تیم جدیدی در لیگ امارات قرارداد امضا خواهد کرد، شرایط برای همکاری او در فوتبال امارات فراهم است و آنچه که به طور قطع می‌توانم بگویم این است که مجیدی فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به ایران ندارد.»

۲۵۸ ۲۵۸

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا