حوادث

رئیس پلیس تهران: برگزاری انتخابات در امنیت کامل/ اتکای جمهوری اسلامی بر رای مردم است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه تا به این لحظه انتخابات در تهران در امنیت کامل برگزار شده است، گفت: ما امیدواریم که تا ساعات پایانی هم به همین صورت که تا الان پشت سر گذاشتم شرایط امنی داشته باشیم و همه شهروندان که بتوانند در آرامش خاطر در انتخابات شرکت کنند.

سردار عباسعلی محمدیان پس از انداختن رای خود در انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به صندوق در محل ستاد فاتب به نازک نارنجی گفت: اتکای نظام جمهوری اسلامی ایران به رای و نظر مردم از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی مشهود است. اولین رفراندوم در جمهوری اسلامی حدود ۴۰ روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد و نتیجه آن با مشارکت بالای مردم، رای ۹۸ درصدی «آری» به جمهوری اسلامی بود. از همان زمان تاکنون جمهوری اسلامی بر مبنای رای و نظر مردم اداره شد و برگزاری به‌طور متوسط هر سال یک انتخابات، نشانه مردمی بودن و به قول امروزی‌ها جاری بودن دموکراسی در کشور است.

وی ادامه داد:‌انتخابات فرصتی است برای اینکه سرنوشت کشورمان را به دست افرادی  بسپاریم که اصلح بوده و دارای  ویژگی‌هایی باشند که مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود در طول سال‌ها آن را برشمرده‌اند. 

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه، پلیس تامین امنیت انتخابات را برعهده دارد، گفـت: تا به این لحظه انتخابات در تهران در امنیت کامل برگزار شده و ما امیدواریم که تا ساعات پایانی هم به همین صورت که تا الان پشت سر گذاشتم شرایط امنی داشته باشیم و همه شهروندان که بتوانند در آرامش خاطر در انتخابات شرکت کنند.

انتهای پیام

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا