ورزشی

طباطبایی رییس فدراسیون کاراته می‌ماند/ با حضور ساعی امیدوار به مدال آوری تکواندو هستیم

کیومرث هاشمی درباره ادامه فعالیت طباطبایی در راس فدراسیون کاراته پس از انتخابش به عنوان عضو مجمع باشگاه پرسپولیس، گفت: آقای طباطبایی به عنوان رییس فدراسیون هستند و به کار ادامه می‌دهند.

به گزارش نازک نارنجی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه حضور در سالن رقابت های تکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی در خانه تکواندو، گفت: مسابقاتی که برگزار شد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و همه استاندارهای لازم یک رویداد بین المللی را دارا بود. جا دارد از برادر عزیزم آقای هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو و همچنین دبیر فدراسیون و دیگر عوامل فدراسیون که این میزبانی را بر عهده گرفتند تشکر می کنم.

وزیر ورزش ادامه داد: این مسابقات فرصت بسیار خوبی برای افزایش امتیاز کسب سهمیه بود.  کشورهای مختلف استقبال بخوبی از این دوره از مسابقات داشتند. تکواندوی ما با توجه به اینکه یک لیگ معتبر دارد باعث شده پشتوانه سازی خوبی را در این رشته داشته باشیم و هیچ تکواندوکاری حاشیه امنیت نداشته باشد. لیگ تکواندو می تواند الگویی برای سایر رشته ها باشد چرا که لیگ قدرتمند به موفقیت و پویایی هر رشته کمک می کند.

هاشمی درباره وضعیت تکواندو در راه کسب سهمیه های باقیمانده برای المپیک ۲۰۲۴، خاطرنشان کرد: دو نماینده اعزامی تکواندوی ما به مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا امروز معرفی شدند. تکواندو از جمله رشته های مدال آور ما در المپیک بوده است. امیدوارم این موفقیت ها با حضور هادی ساعی که یکی از افتخارات تکواندوی جهان است در راس فدراسیون و تلاش بچه ها و کادر فنی تیم های ملی، بچه ها سهمیه های بیشتری کسب کنند و پس از آن نیز حضور موفقی در المپیک داشته باشند.

وزیر ورزش در پایان درباره ادامه فعالیت طباطبایی در راس فدراسیون کاراته پس از انتخابش به عنوان عضو مجمع باشگاه پرسپولیس، گفت: آقای طباطبایی به عنوان رییس فدراسیون هستند و به کار ادامه می دهند.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا