ورزشی

شکست یاران عبادی‌پور و بردیا سعادت در لیگ والیبال روسیه و ترکیه

آفتاب‌‌نیوز :

در جریان هفته بیست و دوم سوپر لیگ والیبال روسیه، تیم والیبال اورال اوفا به مصاف تیم نفتیانک رفت و با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد. این رقابت در چهارست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۲ به سود تیم والیبا اورال اوفا به پایان رسید.

میلاد عبادی پور کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران که در سال جاری برای اورال اوفا بازی می‌کند در این رقابت برای تیمش به میدان رفت و تنها به کسب ۴ امتیاز بسنده کرد. عبادی پور در ست نخست و سوم این دیدار در ترکیب ثابت حضور داشت اما در ست دوم و چهارم به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شد. اورال اوفا با این شکست همچنان در رده یازدهم سوپرلیگ والیبال روسیه قرار دارد.

همچنین در جریان هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال ترکیه، تیم والیبال اسپورتوتو توانست ۳ بر ۱ مقابل آلانیا اسپور به پیروزی برسد. اسپورتوتو با درخشش مرتضی شریفی بازیکن ایرانی خود توانست با نتایج ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۸ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی دست یابد.

در این رقابت مرتضی شریفی دریافت کننده قدرتی اسپورتوتو ۱۸ امتیاز برای تیمش به دست آورد. همچنین بردیا سعادت بازیکن ایرانی تیم والیبال آلانیا اسپور با کسب ۱۹ امتیاز نتوانست مانع شکست تیم خود شود.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا