حوادث

واگذاری زمین رایگان به بیش از ۱۳۰ هزار خانوار در سال ۱۴۰۳

آفتاب‌‌نیوز :

محمدعلی زهره‌ای عصر یک‌شنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ پس از برگزاری جشن اهدای زمین رایگان به خانوار‌های مشمول قانون حمایت از جوانی جمعیت استان گلستان که در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سیاست‌های کلان رئیس جمهور در خصوص جوانی جمعیت ابلاغ و اقدامات قانونی برای هدایت کشور به سمت و سوی تحقق این هدف انجام شده است.

وی با بیان اینکه در همین چارچوب در سال ۱۴۰۲ عملیات اجرایی در دو مرحله در حوزه وزارت راه و شهرسازی نیز انجام شده است، ادامه داد: امروز و همزمان با دهه مبارک فجر، جشن اهدای زمین رایگان به ۲۱۹ خانوار مشمول قانون حمایت از جوانی جمعیت در استان گلستان را شاهد هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی از برنامه‌ریزی برای واگذاری زمین به بیش از ۱۲۰ هزار خانوار در اقصی نقاط کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: اگر این هدف محقق شود، اقدام بی سابقه سراسری در سال آینده خواهد بود.

وی اقدام استان گلستان در راستای واگذاری زمین رایگان به خانوار‌های مدنظر طرح مذکور را مناسب برشمرد و افزود: سایر استان‌های کشور باید تلاش کنند تا روند واگذاری با سرعت، همت، جدیت تمام و تلاش همه جانبه انجام شود.

زهره‌ای با تاکید بر اینکه هموطنان در آینده‌ای نزدیک خبر‌های بیشتر و بهتری از این واگذاری‌ها را خواهند شنید، تصریح کرد: وزیر راه و شهرسازی با جدیت هر چه تمام‌تر پیگیر تحقق برنامه‌های وزارتخانه در این زمینه است.

در چارچوب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان گلستان، طی دو مرحله به ۵۱۲ خانوار زمین رایگان اهدا شد.

در این مراسم جمع کثیری از خانوار‌های اقوام مختلف استان گلستان حضور داشتند و اسناد زمین‌های خود را از مسئولان ارشد وزارت راه و شهرسازی دریافت کردند.

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا