علمی و پزشکی

خط سبز به سامسونگ گلکسی s۲۴ اولترا بازگشت!/ عکس

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی، دو کاربر سامسونگ اعلام کرده‌اند که تنها ۶ روز بعد از خرید گلکسی S۲۴ اولترا یک خط سبز عمودی و یک خط سفید افقی روی نمایشگر گوشی‌شان ظاهر شده است و از بین نمی‌رود.

براساس گزارش زومیت، پیش‌تر کاربران سری گلکسی S۲۰ از مشکل خط سبز روی نمایشگر خود شکایت می‌کردند. سامسونگ، تنها شرکتی نیست که با این مشکل دست‌وپنجه نرم کرده؛ بلکه این مشکل در گذشته گریبان‌گیر گوشی وان پلاس و گوشی ریلمی نیز شده است. اکنون با گذشت چهار سال از تجربه‌ی بد غول کره‌ای، این مشکل برای بهترین گوشی سامسونگ، یعنی گلکسی S۲۴ اولترا، نیز به‌وجود آمده است؛ اما نه به‌صورت گسترده.

خط سبز به سامسونگ گلکسی s۲۴ الترا بازگشت!/ عکس

براساس گزارش‌ها، حتی راه‌اندازی مجدد گوشی و استفاده از بازنشانی تنظیمات کارخانه نیز مشکل را برطرف نکرده و این دقیقاً مشابه اتفاقی است که با گوشی‌های سری گلکسی S۲۰ افتاد. کاربرانی که با مشکل نمایش خط سبز مواجه شده‌اند، از فروشگاه‌هایی که گوشی خود را خریده بودند، تقاضا کردند که یا مبلغ پرداخت‌شده را بازگردانند یا گوشی آسیب‌دیده را تعویض کنند.

خط سبز به سامسونگ گلکسی s۲۴ الترا بازگشت!/ عکس

ازآنجاکه پیش‌تر مشکل ظاهرشدن خط سبز در گوشی‌ سامسونگ اتفاق افتاده بود، کاربران سامسونگ با آن آشنا هستند؛ اما هنوز مشخص نیست که آیا این نقصی جدی در گلکسی S۲۴ اولترا است یا به مسئله‌ای نرم‌افزاری مربوط می‌شود.

۲۲۷۳۲۳

گروه تحریریه مطالب پزشکی

هدفم این است که با ارائه محتواهای علمی و امیدوارکننده، به شما کمک کنم تا از جدیدترین تحقیقات در زمینه سلامتی مطلع شوید و اقدامات مناسبی را برای بهبود و حفظ سلامتی خود بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا