فرهنگ و هنر

نمایش آثار قلم‌زنی همراه با آموزش

رویداد نمایشگاهی و کارگاه‌های هنری قلمزنی با عنوان «نجوای قلم» قرار است از امروز برگزار شود. در این رویداد ضمن نمایش آثار قلمزنی کارگاه‌های آموزشی نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش نازک نارنجی، رویداد «نجوای قلم» با آثار هنر سنتی و اسلامیِ قلمزنی با حضور هنرمندانی از ۶ استان کشور در محل نگارخانه باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شده است. 

در این نمایشگاه که از امروز پانزدهم تا هفدهم بهمن ماه جاری در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار خواهد شد، آثار بیش از ۱۵۰ اثر از ۲۳ هنرمند رشته قلمزنی سراسر کشور به نمایش گذاشته خواهد شد که این هنرمندان، فارغ‌التحصیل قلمزنی جهاد دانشگاهی هنر هستند.

آثار این نمایشگاه در قالب‌های تابلو، حجم و زیورآلات است. همچنین مرکز آموزش‌ تخصصی جهاد هنر که از مراکز تعلیم و تربیت هنرمندان حوزه قلمزنی است نیز، طی بازه‌ سه روزه‌ی برگزاری این رویداد، کارگاه‌های آموزشی رایگانی را برای هنرمندان این عرصه در محل نمایشگاه برگزار خواهد کرد.

به گزارش جهاد دانشگاهی هنر، این رویداد با مشارکت اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و سازمان جهاد تهران به مناسبت گرامی‌داشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده است. 

برای حضور در این نمایشگاه باید به نگارخانه باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران واقع در خیابان ۱۶ آذر و جنب کلینیک دانشگاه تهران رفت و از ساعت ۱۰ الی ۱۷ روزهای پانزدهم، شانزدهم و هفدهم بهمن‌ماه می توان جهت بازدید از نمایشگاه به محل مذکور مراجعه کرد. 

نمایش آثار قلم‌زنی همراه با آموزش

انتهای پیام 

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا