ورزشی

شهروند آمل، به حکم فدراسیون ۲۰ بر صفر برنده شد

نازک نارنجی/مازندران تیم شهروند آمل با حکم فدراسیون و در پی خاطرنشان حریفش شهرداری زنجان در هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال با ویلچرمردان باشگاه‌های کشور، ۲۰ بر صفر برنده مسابقه شد.

در هفته چهارم این مسابقات تیم شهروند آمل قرار بود روز جمعه ششم بهمن در سالن ورزشی شهید فلاح آمل میزبان تیم شهرداری زنجان باشد که تیم زنجانی از حضور و انجام این مسابقه در آمل انصراف داد.

برگزار نشدن این مسابقه را روز چهارشنبه انجمن بسکتبال باویلچر فدراسیون ورزش‌های جانبازان و توان یابان، حضور نیافتن تیم شهرداری زنجان درآمل را به دلایل مسائل مشخص نشده به مسئولان تیم آمل اعلام کرده بود.

تیم شهروند آمل پیش از این در دو مسابقه دور رفت این مسابقات و در گروه یک، برابر تیم های دانشگاه آزاد ارومیه و شهرداری زنجان پیروز شده بود.

شاگردان مسعود فلاح در تیم با کسب سومین پیروزی این فصل خود در گروه یک مسابقات که سه تیم شهروند آمل، دانشگاه آزاد ارومیه و شهرداری زنجان حضور دارند، در صدر جدول قرار گرفت.

آخرین بازی‌ مرحله برگشت و مقدماتی این گروه ۲۰ بهمن بین دو تیم مدعی تیم شهروند آمل و دانشگاه آزاد ارومیه به مصاف هم خواهد رفت.

شهروند آمل در دوره گذشته این مسابقات قهرمان شده بود.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا