ورزشی

تساوی سوریه و هند در نیمه اول – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم های ملی فوتبال سوریه و هند در دور سوم و پایانی مرحله گروهی جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ از ساعت ۱۵ و در ورزشگاه البیت و با قضاوت سیواکورن پو اودوم رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب تیم ملی سوریه: احمد مدنیه، عبدالرحمن ویس، اوسو، کروما، ال آیان، ال اسد، الیاس، ازکوئیل هام، رمضان، حصار و صباغ

ترکیب تیم ملی هند: گورپریت سینگ، میشرا، راهول بکه، ساندیش جینگان، سوبهاسیش بوزه، لالنگماویا، دیپاک تانگری، لالیانزوالا چهانگته، سینگ، سونیل چتری و مانویر سینگ.

تساوی سوریه و هند در نیمه اول

حملات بی ثمر سوریه در ابتدای بازی

تیم سوریه بازی را بهتر از هند آغاز کرد و بازیکنان این تیم حملات متعددی را روی دروازه این تیم ترتیب دادند که مهم ترین حملات آنها در دقیقه ۱۱ رخ داد جایی که برای سوریه کرنر شکل گرفت و پس از سانتر توپ به محوطه جریمه، صباغ مهاجم این تیم با ضربه سر زیبا به توپ ضربه زد که گورپریت سینگ توانست به سختی توپ را مهار کند.

پس از آن باز هم سوری ها به سمت دروازه هند نزدیک شدند و در دقیقه ۱۸، توپ در اختیار الیاس قرار گرفت و او از بیرون محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که واکنش سینگ مانع از ورود توپ به دروازه شد تا این بار هم بازیکنان سوریه از به ثمر رسیدن گل ناکام بمانند.

درگیری بازیکنان دو تیم

در دقیقه ۲۶ بازیکنان سوریه از سمت راست به سمت دروازه هند حمله ور شدند و در حالی که توپ در اختیار عبدالرحمن ویس قرار داشت، سینک او را متوقف کرد و پس از آن درگیری بین این دو بازیکن رخ داد و داور به هر دو کارت زرد نشان داد. اعضای کادرفنی هند معتقد بودند که داور باید بازیکن سوریه را اخراج می کرد.

بازیکنان سوریه در اواخر نیمه اول باز هم چند موقعیت خطرناک روی دروازه هند ایجاد کردند اما هیچدام سودی برای آنها نداشت تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا