ورزشی

این ستاره تکنیکی قلعه‌نویی را راضی کرد

آفتاب‌‌نیوز :

امیر قلعه‌نویی با وجود نقد‌هایی که به بازی تیم ملی در دیدار با فلسطین و به خصوص هنگ‌کنگ داشت، از عملکرد یک بازیکن کاملا راضی است و از او در بازی سوم هم استفاده خواهد کرد. این بازیکن کسی نیست جز مهدی قایدی. همان بازیکنی که بعد از دعوت به آخرین اردوی تیم ملی برای جام ملت‌ها وفتی متوجه شد، امیر قلعه‌نویی از مدل مویش خوشش نمی‌آید، خیلی سریع رنگ موهایش را به حالت عادی برگرداند و با چهره کاملا معمولی دراردوی تیم ملی حاضر شد.

مهدی قایدی در حالی در هر دو بازی در ترکیب ثابت تیم ملی به میدان آمد که پیش بینی می‌شد، در بهترین حالت به عنوان بازیکت تعویضی وارد ترکیب تیم ملی شود. اما نمایش این بازیکن در آخرین بازی دوستانه تیم ملی در دوحه در برابر اندونزی که با برد و گلزنی مهدی قایدی همراه بود، نظر امیر قلعه‌نویی را در مورد این بازیکن تغییر داد. حالا سرمربی تیم ملی از نمایش این بازیکن در بازی با فلسطین و هنگ‌کنگ راضی است و در مصاف با امارات هم از مهدی قایدی در ترکیب ثابت تیم ملی بهره خواهد برد.

مهدی قایدی در بازی با فلسطین زننده یکی از گل‌های تیم ملی بود و در مصاف با هنگ‌کنگ هم گل سه امتیازی زد. از اردوی تیم ملی خبر می‌رسد، نکته‌ای که موجب رضایت امیر قلعه‌نویی از مهدی قایدی شده این است که این بازیکن تلاش می‌کند، در کنار حضور موثر در خط حمله در دفاع هم به تیم ملی کمک کند.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا