حوادث

پاتک پلیس به انبار شوتی‌ها

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف کالای قاچاق در یک انبار کالا در جنوب تهران به ارزش ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری در این خصوص گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دپوی مقداری قابل توجهی انواع کالای  خارجی  در یک انبار کالا در محدوده بزرگراه “امام رضا(ع)” بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز  این پلیس قرار گرفت.

وی گفت: بررسی های اولیه نشان از این داشت که انبار مذکور فاقد ثبت در سامانه جامع انبار می باشد و  مقادیر فراوانی کالا خارجی قاچاق توسط خودروهای شوتی در این مکان تخلیه و توسط خودروهای باربری به بازار مصرف عرضه می شود.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان پس از بررسی و اطمینان از صحت خبر، با هماهنگی مقام قضائی از انبار بازدید و ۲ دستگاه خودروی وانت که در حال بارگیری و انتقال کالای قاچاق بودند را توقیف کردند.

وی با بیان اینکه در این عملیات پلیسی ۵۹۲ ثوب پوشاک و ۱۵ دستگاه لوازم خانگی شامل: ظرفشویی، لباسشویی و کولر گازی کشف شد، افزود: کارشناسان  ارزش محموله کشف شده را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

وی اظهار داشت: کلیه اموال کشف شده در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قرار گرفت  و در این رابطه ۳متهم  دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ افشاری در پایان خاطر نشان کرد: مبارزه قاطع با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، بطور ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد و از شهروندان تقاضا می شود علاوه بر نخریدن کالاهای قاچاق، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا