چند سوال از مدیران کاشت یک میلیارد درخت

ایشان با واژه های مانند مدرس، پوپولیست و سلبریتی سعی در تهدید و تخریب من کرده است. البته من قصد پاسخ به ایشان را ندارم ولی از آنجائیکه ایشان پستی در منابع طبیعی دارند و با توجه به مصاحبه های متعددی که از ایشان در رسانه ها منتشر شده است گویا بزرگترین پروژه کاشت درخت در تاریخ ایران زیر نظر مدیریت ایشان صورت می گیرد، کنجکاو شدم ببینم کیستند و کجا درس خوانده و رزومه علمی اشان چیست‌. هر چه جستجو کردم تعجبم بیشتر شد. فقط چند لینک پیدا کردم و قبل از آنکه این پست را بنویسم با دوستی که ایشان را نزدیک می شناخت چک کردم که خدای نکرده اطلاعات غلطی را منتشر نکنم.
طبق اطلاعات موجود در اینترنت، ایشان مربی دانشکده فنی و مهندسی، واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد هستند. رشته ایشان هم مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم افزار است.
حال سوالات بنده:
۱. آقای سید یوسف مرادی، آیا اینکه تخصص شما مهندسی کامپیوتر است را تایید می کنید؟
۲. اگر تایید می کنید، از کدام دانشگاه و در چه مقطعی فارغ التحصیل شده اید؟
۳. ارتباط رشته تخصصی شما با منابع طبیعی چیست؟
۴. آیا در رابطه جایگاه فعلی خود در منابع طبیعی دوره و یا مطالعات تایید شده در داخل و خارج از کشور دارید؟
۵. رزومه علمی شما تا چه حد می تواند پشتوانه جایگاه فعلی شما باشد؟
۶. در مصاحبه منتشر شده در سایت میزان گفته اید که ۶۰ درصد گیاهان ایران در دنا و ۲۵ درصد گونه های جهان در یاسوج هستند. رفرانس این ادعای شما چیست؟
۷. نوشته اید، که در نهبندان شهرداری به کاشت اکالیپتوس اقدام کرده است، ممکن است بفرمایید چه سازمانی اکالیپتوس را به ایران وارد و نهالهای آن را تولید و توزیع کرده است؟
۸. آیا اکالیپتوسهای کاشته شده در استان های کهکیلویه و بویر احمد، خوزستان و فارس که اغلب در جنگلهای طبیعی کاشته شده اند، توسط شهرداری ها کاشته شده اند؟
۹. آیا درست است که منابع طبیعی در خوزستان کاشت ده ها هزار اکالیپتوس را در برنامه دارد؟
۱۰. آیا فهرستی از ۳۲۰ میلیون درختی که بناست به زودی در کشور کاشته شود وجود دارد؟
۱۱. آیا طرح کاشت یک میلیارد درخت دارای یک مستر پلان و ارزیابی ریسک است؟
۱۲. به عنوان یک شهروند می خواستم بپرسم چگونه می توان با داشتن مدرک مهندسی کامپیوتر از یک دانشگاه ناشناخته به بالاترین مقام منابع طبیعی کشور رسید و برای یک کشور برنامه داد؟

دکمه بازگشت به بالا