ورزشی

پیروزی یک نیمه ای قطر برابر تاجیکستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های ملی فوتبال قطر و تاجیکستان از ساعت ۱۸ شامگاه چهارشنبه ۲۷ دی در ورزشگاه البیت و با قضاوت کیمورا هیروکی رو در روی هم قرار گرفتند که نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود عنابی پوشان به پایان رسید.

ترکیب تیم ملی قطر: مشعل برشام، بسام الراوی، طارق سلمان، لوکاس مندس، محمد وعد، جاسم ابوالسلام، احمد فتحی، مصطفی ماشال، اسماعیل محمد، المعز علی عبدالله، اکرم عفیف

ترکیب تیم ملی تاجیکستان: رستم یتیمو، صفروف، وحدت حنانوف، ژورابواف، نظروف، کمالوف، اوماربائف، شوکوروف، احسان پنشنبه، زویروف و ژالیلو

بازیکنان قطر بازی را بهتر از حریف خود آغاز کردند و با توجه به میزبانی این کشور از جام ملت‌های آسیا، هواداران زیادی تیم قطر را در این بازی حمایت می‌کردند. در دقیقه ۱۳ بازیکنان تاجیکستان روی دروازه قطر حمله ور شدند و ضربه پای راست شوکوروف را برشام به خوبی مهار کرد.

پیروزی یک نیمه ای قطر برابر تاجیکستان

عفیف چراغ اول را برای قطر روشن کرد

اکر عفیف که در بازی اول قطر برابر لبنان ستاره این تیم بود و توانست دو بار برای تیمش گلزنی کند در این دیدار هم توانست گل اول را برای قطر وارد دروازه کند. در دقیقه ۱۷ روی پاس در عمق المعز علی، اکرم عفیف در مصاف تک به تک با رستم یتیموف قرار گرفت و با ضربه‌ای دقیق دروازه حریف را باز کرد.

VAR مانع از اعلام پنالتی برای قطر

در دقیقه ۳۳ ضربه آزاد به سود قطر اعلام شد که اکرم عفیف توپ را به سمت دروازه تاجیکستان ارسال کرد و در محوطه جریمه المعز علی در برخورد با بازیکن تاجیکستان نقش بر زمین شد که داور پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدئویی VAR خطا را به سود تاجیکستان اعلام کرد.

در دقیقه ۳۵ بازی منوچهر صفروف به دلیل خطا روی بازیکن قطر از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا