ورزشی

شایعه عجیبی که درباره اولین خرید زمستانی استقلال تکذیب شد

آفتاب‌‌نیوز :

استقلال تا حدود ۴۵ روز قبل درگیر پرونده شکایت رافائل سیلوا بود. بازیکن برزیلی که خرداد ماه امسال با وجود داشتن قرارداد با استقلال، به خاطر عدم دریافت مطالبات خودش آن را یکطرفه فسخ کرد و به کشورش بازگشت تا از طریق وکلای خود شکایت کند و رقم سنگینی را از طرف ایرانی بخواهد. رافائل تا پایان لیگ بیست و سوم با استقلال قرارداد داشت به همین خاطر استقلالی‌ها با او وارد مذاکره شدند تا مطالبات فصل قبل را به طور کامل پرداخت کنند و این بازیکن هم دست از شکایت بردارد و در نیم فصل دوم برای آبی پوشان دوباره به میدان برود. توافقات حاصل شد و همین اتفاق هم رخ داد، اما عدم حضور سیلوا در تهران پس از آغاز دور جدید تمرینات این شایعه را مطرح کرد که او با استقلالی‌ها دوباره به مشکل برخورده است. ادعایی که البته کادر مدیریتی باشگاه آن را تکذیب می‌کند.

یکی از مسئولان استقلال در این رابطه گفت: فاصله میان ایران و برزیل بسیار زیاد است و سیلوا وقتی به تهران برسد حداقل برای دو ماه نمی‌تواند به کشورش بازگردد، چون مسابقات به صورت فشرده برگزار می‌شود بنابراین باید تمام کارهایش را آنجا به طور کامل انجام بدهد و امور اداری جهت ورودش نیز دقیقاً انجام شود. او هیچ مشکلی با ما ندارد و دلیل تاخیرش در ورود به ایران هم همین مسائل بوده است. طبق برنامه قرار است رافائل روز پنجشنبه وارد تهران شود و بلافاصله پس از استراحت، خودش را به جواد نکونام معرفی کند تا تمریناتش را استارت بزند. البته قطعاً قبل از شروع کار از نظر پزشکی معاینه شده و به لحاظ بدنی نیز کادر فنی او را مورد ارزیابی قرار می‌دهند تا ببینند که آیا نیاز به بدنسازی ویژه دارد یا خیر؟

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا