ورزشی

تا دقیقه۲۰: ایران ۲ – فلسطین صفر/ گلزنی انصاریفرد و خلیل‌زاده – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و فلسطین در هجدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا از ساعت ۲۱ امروز یکشنبه در ورزشگاه اجوکشین سیتی دوحه قطر آغاز شد.

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران

 علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، احسان حاج صفی، سعید عزت اللهی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، مهدی قایدی، مهدی طارمی و کریم انصاری فرد.

محمدحسین کنعانی زاده از داور قطری این دیدار کارت زرد گرفت.

شروع با یک دقیقه احمدی سکوت 

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و فلسطین با یک دقیقه سکوت به خاطر احترام به شهدای غزه و همدردی با مردم مظلوم فلسطین آغاز شد. این اتفاق با پیشنهاد ایران و موافقت مسوولان برگزاری جام ملت ها رخ داد.

انصاریفرد چراغ اول را روشن کرد

ملی پوشان کشورمان که از انگیزه و انرژی بالایی برای این دیدار برخوردار بودند در دومین دقیقه بازی دروازه فلسطین را باز کردند و در اولین حمله جدی خود توسط کریم انصاریفرد دروازه حریف را باز کردند تا شروع طوفانی در این دیدار داشته باشند.

ارسال قدوس و گل خلیل زاده

تیم ملی فوتبال ایران که در دقایق ابتدایی نمایش هجومی داشت در دقیقه ۱۲ از جناح راست صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ارسال زیبای سامان قدوس با حضور به موقع شجاع خلیل زاده درون محوطه جریمه و ضربه محکم این مدافع به گل دوم ایران تبدیل شد.

گزارش کامل این بازی در این خبر تکمیل می شود…

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا