حوادث

قطع مچ دست یک دستفروش در جریان حمله اوباش

آفتاب‌‌نیوز :

در ساعت ساعات پایانی روز بیست و نهم  آذرماه امسال ماموران پایگاه هشتم سازمان اطلاعات پلیس پایتخت در پی تماس تلفنی مردی میانسال مطلع شدند که فرزند این فرد که در محدوده خیابان امام خمینی تهران در حال دستفروشی بود، از سوی تعدادی از افراد شرور مورد ضرب و جرح قرار گرفته و شدت این اقدام به حدی بوده که دست پسر جوان از مچ قطع شده است. در همین راستا نیز تیمی از ماموران پلیس امنیت برای بررسی به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که چند فرد شرور به این جوان دستفروش حمله‌ور شده و با سرقت اموال وی قصد قرار داشتند که با مقاومت او مواجه شده و به همین دلیل نیز اقدام به ضرب و شتم او کرده‌اند.

در ادامه ماموران پلیس، هویت متهمان را مورد شناسایی قرار داده و متوجه شدند که این افراد جزو اشرار سابقه‌دار هستند که پیش از این نیز به اتهام شرارت دستگیر شده‌اند. همچنین ماموران مخفیگاه متهم اصلی پرونده را در محدوده خیابان جیحون تهران شناسایی کردند. تحقیقات ماموران حاکی از آن بود که این فرد قصد فرار از کشور را دارد.

با کسب این اطلاعات بلافاصله ماموران بلافاصله برای دستگیری این فرد وارد عمل شده و روز گذشته متهم را در حالی که قصد خروج از مخفیگاهش را داشت دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند. همزمان در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی نیز ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت موفق شدند که با استفاده از روش‌های نوین کشف جرم، پنج  همدست دیگر سرکرده باند را در پاتوقشان دستگیر کنند. 

هر شش متهم تحت بازجویی‌های جداگانه قرارگرفته و در جریان آن به جرم خود مبنی بر شرارت، زورگیری و قدرتنمایی اعتراف کردند. در ادامه نیز برای متهمان پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی نیز در خصوص کشف دیگر جرائم احتمالی از سوی این افراد درحال انجام است.

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا