استان ها

راهپیمایی مردم شهرستان مرزی آستارا در محکومیت حادثه تروریستی کرمان

نازک نارنجی/گیلان مردم شهرستان آستارا بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با راهپیمایی و تجمع اقدام تروریستی منجر به شهادت و مجروحیت جمعی از هموطنان در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در کرمان را محکوم کردند.

مردم شهرستان مرزی آستارا همزمان با سراسر کشور بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با حضور در راهپیمایی و تجمع از مقابل مصلای آستارا تا مسجد آبروان، با مشت‌های گره کرده و سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست و شهیدان همیشه زنده‌اند»، ضمن ابراز انزجار از اقدامات ددمنشانه استکبار بر ثابت قدم بودن خود در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.

پیر و جوان حاضر در این راهپیمایی خطاب به دشمنان فریاد سر دادند که با این گونه حرکات بزدلانه نمی‌توانند خللی در وحدت و همبستگی و ولایتمداری ملت شهید پرور ایران ایجاد کنند و تا آخرین قطره خون خود در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و حمایت از رهبری تلاش خواهند کرد.

تجمع کنندگان آستارایی اعلام کردند دشمنان فکر می کنند با عملیات تروریستی اخیر در مزار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می‌توانند مردم را از ادامه دادن راه این شهید بزرگوار بازدارند اما کور خوانده‌اند چرا که مرگ با افتخار، آرزوی تک تک مردم مومن، انقلابی و شهید پرور جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش نازک نارنجی، بعد از ظهر چهارشنبه در یک عملیات تروریستی در گلزار شهدای کرمان و مسیر زائران سردار سلیمانی، دو انفجار رخ داد که به دنبال آن، ۸۵ نفر شهید شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا