ورزشی

کری خواندن مهدی طارمی برای رقبای آسیایی

آفتاب‌‌نیوز :

وی درباره دیدار تیم ملی کشورمان با بورکینافاسو گفت: بورکینافاسو بازیکنان معروفی در فوتبال اروپا دارند. آن‌ها هم برای جام ملت‌های آفریقا آماده می‌شوند و به همین دلیل با تمرکز زیادی به این بازی تدارکاتی می‌آیند. درست است که این بازی دوستانه است، اما ما در تیم ملی بازی دوستانه نداریم و تلاش می‌کنیم که همه بازی‌ها را برنده شویم تا دل مردم را شاد کنیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه شرایط برای طلسم‌شکنی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا فراهم است یا نه، ادامه داد: به هر حال یک سری مشکلات در همه جای دنیا وجود دارد. ما هم تلاش می‌کنیم تا بهترین اتفاق را رقم بزنیم تا دل مردم را شاد کنیم. هم شما خبرنگاران و همه مردم انتظار دارند، اما نمی‌توان قول داد، چون فوتبال اصلاً قابل پیش‌بینی نیست. نمی‌توان از حالا قول داد، اما بهترین عملکردی که می‌توانیم داشته باشیم را انجام خواهیم داد.

طارمی در خصوص اینکه به عنوان یک ملی‌پوش چه انتظاراتی از رسانه‌ها و هواداران دارد، تصریح کرد: رسانه‌ها نقش زیادی در جامعه دارند. ما از شما انتظار داریم اگر به هر دلیلی اتفاقی رخ می‌دهد و حاشیه به وجود بیاید، من از شما درخواست می‌کنم که حاشیه‌ها را جمع کنید، چون چشم مردم به قلم شماست. زیاد این مسائل را بزرگ نکنید تا مردم نگران نشوند.

وی در مورد اردوی کیش هم افزود: مردم در کیش به ما لطف دارند و از آن‌ها ممنون هستم. ما بیرون از تهران به کیش آمدیم و این برای مردم جذاب است. همین که مردم اینجا هستند و حس می‌کنیم مردم کنار ما هستند، اتفاق خوبی برای ما به حساب می‌آید. شرایط از نظر امکانات و چمن خوب است.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد مقایسه چمن‌های ایران با پرتغال گفت: مقایسه چیزی نیست که من با آن موافق باشم، اما نمی‌گویم که شرایط اینجا چطور است و پرتغال چگونه، اما نسبت به چیزی که در کشور می‌بینیم، شرایط خوب است و باید خودمان را برای جام ملت‌ها آماده کنیم. کسانی که این چمن را آماده کردند، باید از آن‌ها تشکر کرد و امیدوارم که در لیگ برتر هم از این چمن‌ها استفاده کنند تا کیفیت لیگ برتر هم بالا برود.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا