ورزشی

دمیر از تیم ملی بسکتبال ایران جدا می‌شود؟

دبیر فدراسیون بسکتبال ایران گفت: ما تا اردیبهشت سال آینده با دمیر قرارداد داریم و سال آینده هم سال خلوتی است.

محسن معزی‌فر، در گفت‌وگو با نازک نارنجی، درباره خبر عضویت هاکان دمیر در باشگاه مانیسا ترکیه به عنوان سرمربی، توضیح داد: در قرارداد دمیر یک بند وجود دارد که می‌تواند با تیم‌های خارج از ایران قرارداد امضا کند و این موضوع را از منبع رسمی اعلام می‌کنیم.

دبیر فدراسیون بسکتبال ایران گفت: ۹۹ درصد مطمئنم چنین بندی در قرارداد او وجود دارد، همانند «النی» سرمربی تیم ملی بانوان که ‌می‌توند در تیم‌های خارجی سرمربیگری کند.

او در واکنش به این موضوع که جواد داوری در مصاحبه‌های خود اعلام کرده بود مخالف حضور سرمربی تیم ملی در باشگاه‌ها است، اظهار کرد: هدف صحبت‌های آقای داوری باشگاه‌های داخلی هستند و ما هم اکنون تا اریبهشت سال آینده با هاکان دمیر قرارداد داریم.

معزی‌فر در پاسخ به این سوال که آیا صحبت‌هایی درباره تمدید قرارداد این مربی ترکیه‌ای صورت گرفته یا خیر، توضیح داد: در رابطه با تمدید قرارداد دمیر هیچ تصمیم‌ گیری صورت نگرفته است، اما سال آینده تقریبا کاری نداریم و سال خلوتی برای تیم ملی است. تنها مسابقات ما پنجره انتخابی کاپ آسیا است.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا