ورزشی

قهرمانی نماینده خراسان رضوی در جام باشگاه های بولینگ کشور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، دور برگشت دومین دوره رقابت های بولینگ جام باشگاه های کشور ۹ و ۱۰ دی ماه ۱۴۰۲ در سالن بولینگ ایرانمال برگزار شد و در پایان این مسابقات تیم پارسیان سنگ ایران از استان خراسان رضوی در جایگاه نخست جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت و منتخب هرمزگان نائب قهرمان شد.

این دوره از مسابقات با حضور ۱۴ تیم به صورت رفت و برگشت در دو شهر شیراز و تهران برگزار شد که نتیجه نهایی مسابقات جایگاه تیم ها بر اساس مجموع پین های ریخته شده در مجموع دو دور به شرح ذیل می باشد:

ابوالفضل زمانی، علیرضا طباطبایی، محمدابراهیم بادامکی، شاهین قهاری، باقر احمدی، محسن میرکاظمی و سرپرست: امیر شبکه ساز ترکیب تیم پارسیان سنگ را تشکیل دادند.

دور رفت این مسابقات در سالن بولینگ خلیج فارس شیراز برگزار شده بود. همچنین مسابقات در بخش انفرادی از صبح فردا آغاز می گردد و مراسم اختتامیه با حضور مسئولان فدراسیون عصر فردا دوشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد.

تیم های شرکت کننده در این مسابقات عبارت بودند از: بولینگ شهر باران گیلان، توسکا بندرعباس، کرمان بولینگ، پرشین بولینگ، منتخب هرمزگان، پارسیان سنگ ایران، انقلاب تهران، پیوند اعضا، اوژن فارس، دژ بتن اصفهان، هرمین تهران، تتیس مازندران، پرسپولیس و تارگت کرمان

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا