ورزشی

اولین خروجی استقلال در نیم‌فصل!

آفتاب‌‌نیوز :

تیم فوتبال استقلال امروز در آخرین بازی نیم فصل اول لیگ برتر به مصاف پیکان می‌رود تا در ادامه در تعطیلات نیم فصل و جام ملت‌های آسیا فرصت تقویت ترکیب خود را داشته باشد.

اما نکته بارز پیش از شروع این مسابقه، قرار نگرفتن دوباره ارسلان مطهری در لیست بازیکنان این تیم برای مصاف با پیکان است تا مشخص شود این بازیکن جایی در بین تفکرات کادرفنی ندارد و او بدون پیدا کردن فرصتی دیگر، از جمع آبی‌ها جدا خواهد شد.

این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که در هفته‌های اخیر عنوان شده بود ارسلان مطهری در نیم فصل از استقلال جدا می‌شود و حتی از ذوب آهن به عنوان مقصد بعدی وی یاد می‌شد و حالا از آنجایی که او از دیدار با شمس آذر هرگز برای تیمش به میدان نرفته، به نظر می‌رسد که فاصله تا جدایی از جمع آبی‌ها ندارد.

به این ترتیب مطهری که در نیم فصل لیگ نوزدهم به استقلال آمده بود، پس از چهار سال از استقلال جدا خواهد شد و فوتبالش را در تیم دیگری دنبال خواهد کرد.

بازیکنی که در مقطع پیش فصل لیگ گذشته در برابر درخواست فسخ توافقی باشگاه مقاومت کرد و فرصت حضور کاوه رضایی در استقلال را فراهم نکرده بود، حالا در آخرین نیم فصل باقی مانده تا قراردادش اگر مایل به بازی کردن در لیگ است، به نظر می‌رسد چاره‌ای جز جدایی نخواهد داشت.

نکته جالب اینکه در میان بازیکنان فعلی استقلال، ارسلان مطهری آمار خوبی در تقابل با پیکان دارد و چهار مرتبه دروازه این تیم را باز کرده که دوبار آن با لباس آبی‌ها بوده است.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا