ورزشی

ویسی: تراکتور تیم زهرداری است

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان درباره دیدار فردای تیمش برابر تراکتور گفت: فکر کنم هواداران پرشور تبریزی بازی خوبی را تماشا کنند. امیدوارم با دست پر به آبادان برویم و خود را برای نیم فصل دوم آماده کنیم.

به گزارش نازک نارنجی، عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در نشست خبری قبل از بازی با تراکتور اظهار کرد: باتوجه به اینکه آخرین بازی نیم فصل است تیم‌ها تلاش می‌کنند که با دست پر به تعطیلات بروند. تراکتور تیم بسیار زهرداری است. فکر کنم هواداران پرشور تبریزی بازی خوبی را تماشا کنند. امیدوارم با دست پر به آبادان برویم و خود را برای نیم فصل دوم آماده کنیم.

او در واکنش به اتفاقات تمرین صنعت‌نفت و درگیری هواداران با بازیکنان گفت: آن اتفاقات نباید می‌افتاد. تماشاگران ناراحت بودند. هیچ بازیکنی را محروم نکردیم و امیدواریم جبران کنند که هوادارانمان را آشتی دهیم.

ویسی درباره نتایج تیمش در چند بازی اخیر هم گفت: واقعا بدشانس بودیم و جزوی از فوتبال است. به گفته سرمربی‌هایی که از آنها در سه بازی اخیر باختیم موقعیت نداشتیم. نباید می‌باختیم و باختیم، مربی‌ای نیستم که بنالم. تیم ما برای اینجای جدول بسته شد. گلزنی ما خوب بوده ولی در گل خوردن خصوصا در آبادان خوب نبوده است.

ادامه دارد…

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا