اجتماعی

در طول ۲۵ سال گذشته شاهد کمترین وقوع جرم در بین نیروهای مسلح هستیم

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با محکوم کردن صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن دیپلمات نظامی کشورمان، سردار سید رضی موسوی گفت: صهیونیست‌ها بدانند که دیگر دوران بزن در رو گذشته و خون پاک فرماندهان نظامی و انتظامی بر زمین نخواهد ماند و خبرهای فتح و پیروزی در راه است.

به گزارش نازک نارنجی، حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان در مراسم تکریم و معارفه رئیس مجتمع قضایی غرب استان تهران ضمن گرامیداشت یاد شهدای مقاومت و تسلیت وفات حضرت ام‌البنین (س) اظهار کرد: بار دیگر جنایات صهیونیست‌ها در زینبیه دمشق موجب شهادت سردار دیگری از ایران شد. تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، صهیونیست‌ها هرکجا اراده کردند سرزمین‌های زیادی از جهان اسلام را غصب کردند، اما انقلاب اسلامی ایران با رای مردم شکل گرفت و با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا ادامه یافت و این نظام مقدس ماندگار شد و به بار نشست و فتنه‌های بسیاری را پشت سر گذاشته است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: بصیرت مثال زدنی ملت ایران و دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در ماورای مرزها به بار نشسته است و جمهوری اسلامی ایران پایگاهی برای انتقال ارزش‌ها و شکست‌های دشمن شده است.

پورخاقان در ادامه با اشاره به با شکل گیری حزب الله و پیروزی جبهه مقاومت افزود: مردم غزه طی ۸۰ روز مقاومت، موجب شکست اسراییلی‌ها شده‌اند و این ملت بیدار دستاوردهای بسیاری داشته و آثار شکست در چهره سران آمریکایی نمود دارد.

وی ضمن محکوم کردن صهیونیست‌ها در حرکت مضبوحانه روز گذشته و شهادت دیپلمات نظامی کشورمان سردار سید رضی موسوی افزود: صهیونیست‌ها بدانند که دیگر دوران بزن در رو گذشته و خون پاک فرماندهان نظامی و انتظامی بر زمین نخواهد ماند و خبرهای فتح و پیروزی در راه است. مردم یمن حاضر شدند نان خود را با مردم غزه تقسیم کنند و این روحیه از گروهای مقاومت ستودنی و درس آموز است.

بر اساس اعلام قوه‌قضائیه، پورخاقان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح برای حفظ از نیروهای مسلح و پیشگیری از وقوع جرم ایجاد شده و افتخار می‌کنیم در طول ۲۵ سال گذشته شاهد کمترین وقوع جرم در بین نیروهای مسلح هستیم و این آمار در جهان هم قابل توجه است. طی هشت سالی که مجتمع قضایی به مرکزیت شهریار راه اندازی شد، آمار پرونده‌ها و جرایم حدود ۵۵ درصد کاهش یافت و زحمات و حمایت‌ها دستگاه‌های قضایی، ائمه جمعه، فرمانداران و دست اندرکاران قابل تشکر است.  همفکری، رقابت و پیشبرد امور در نیروهای مسلح با اقتدار ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تجربه در بررسی نگرش‌ها و اعتقادات عمومی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا