ورزشی

هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس/ توپچی‌ها صدرنشین شدند

تیم فوتبال آرسنال با برد مقابل برایتون به صورت موقت به صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس صعود کرد.

به گزارش نازک نارنجی، در ادامه مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس سه دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران آغاز شد.

وستهام از ولورهمپتون میزبانی کرد و با نتیجه ۳ بر ۰ برنده شد. در این بازی محمد کودوس در دقایق ۲۲ و ۳۲ در نیمه اول گلزنی کرد و سومین گل هم توسط جارود بوون در دقیقه ۷۴ به ثمر رسید. 

در دیگر بازی برنتفورد از استون ویلا میزبانی کرد. برنتفورد در دقیقه ۴۵ روی ارسال سامان قدوس توسط لویس پاتر به گل رسید اما در نیمه دوم آلبرتو مونرو(۷۷) و اولی واتکینز(۸۵) برای تیم میهمان گلزنی کردند تا به برتری برسند. بن می در دقیقه ۷۷ از برنتفورد و بوبکر کامار در دقیقه ۵+۹۰ از استون ویلا با دریافت کارت قرمز اخراج شدند. استون ویلا ۳۸ امتیازی با این پیروزی به رده دوم صعود کرد. 

در دیگر بازی برایتون در خانه آرسنال به میدان رفت و با نتیجه ۲ بر ۰ شکست خورد. در این بازی گابریل ژسوس در دقیقه ۵۳ و کای هاورتز در دقیقه ۸۷ برای میزبانی گلزنی کردند. توپچی‌های لندنی با این برد ۳۹ امتیازی شدند و به صورت موقت به صدر جدول صعود کردند.

حساس‌ترین بازی هفته از ساعت ۲۰ به وقت ایران میان تیم‌های لیورپول و منچستریونایتد آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا