ورزشی

حضور ۹ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان دبی

حضور ۹ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان دبی

شرکت‌های دانش بنیان ایرانی حوزه عمران و ساختمان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی (Big ۵ Global) حضور یافتند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، پاویون شرکت‌های دانش بنیان ایرانی با حضور ۹ شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی (Big ۵ Global) برپا شد.  

در این دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان دبی، هادی تاج الدین، معاون ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان عمران و ساختمان و فرشید ایلاتی، مدیر برنامه‌های ملی توسعه فناوری‌های بازار املاک و مستغلات هم به‌نمایندگی از طرف این ستاد از آخرین دستاورد‌های تکنولوژیک شرکت‌های جهانی، بازدید و مذاکراتی با برخی شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه داشتند.

یکی از برنامه‌های ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان عمران و ساختمان در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان و صدور خدمات فنی و مهندسی، حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

سیاستگذاری، آینده‌نگاری، تنظیم مقررات و تعاملات حاکمیتی، ارتقاء ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان عمران و ساختمان، نفوذ فناوری در بخش‌های اقتصادی غالب، بازارسازی داخلی و حمایت از توسعه صادرات، ارتقای زیرساخت‌های توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در بخش عمران و ساختمان از دیگر برنامه‌های این ستاد است.

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی، بزرگترین نمایشگاه تجاری مصالح و محصولات عمرانی در خاورمیانه است که هرساله میزبان بزرگترین گردهمایی متخصصان و مهندسان ساخت و ساز و عمرانی در منطقه است. 

در این رویداد با برگزاری بیش از ۱۳۰ سمینار و کارگاه آموزشی و معرفی و ارائه هزاران محصول معتبر و برتر دنیا توسط غرفه داران، اطلاعات جامع و کاملی در اختیار مهندسان و متخصصان این صنعت قرار داده می‌شود. این نمایشگاه با سه دهه سابقه توانسته سه هزار و  ۲٠٠ غرفه دار از ٦٥ کشور و ۸۰ هزار متخصص را به خود جذب کند.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا