عمومیمطالب کسب و کار

چند ایده برای ست کردن شال با استایل

شال به عنوان یکی از مهم­ترین آیتم­های تشکیل­دهنده استایل خانم­های ایرانی در مکان­های عمومی و مجالس رسمی به حساب می­آید و ما قصد داریم در این محتوا ضمن معرفی انواع شال ترند دخترانه، چند ایده جذاب برای ست کردن شال زنانه با استایل به شما خانم­های شیک پوش معرفی کنیم. ما در ادامه این مطلب در مورد هر یک از موضوعات زیر به صورت مجزا صحبت خواهیم کرد:

 • نکاتی برای انتخاب شال دخترانه شیک
 • شال زنانه را با چه آیتم­هایی می­توان ست کرد؟
 • ست کردن شال زنانه با مانتو
 • ست کردن شال جدید 1403 با سایر آیتم­های استایل خانم­ها

نکاتی برای انتخاب شال دخترانه شیک

برای داشتن استایل شیک و جذاب با استفاده از شال مد یکی از مهم­ترین نکات انتخاب شال دخترانه شیک مناسب و هماهنگ با صورت شما است.

برای انتخاب شال مد مناسب باید به رنگ پوست ، رنگ چشم و رنگ موهای خود توجه داشته باشید و شالی با رنگی هماهنگ با این سه مورد را انتخاب کنید.

اگر شما از آن دسته از خانم­هایی محجبه­ای هستید که در استایل خودتان موی سرتان را زیر شال مخفی می­کنید پس در انتخاب رنگ شال خود باید به رنگ پوست و رنگ چشم خود توجه کنید و نیازی به هماهنگی شال با رنگ موی شما عزیزان نیست چون در استایل انتخابی شما موی سر پوشیده است و دیگران آن را نمی­بینند.

در این بخش چند ایده برای انتخاب رنگ شال ترند دخترانه را برای شما مطرح می­کنیم:

نحوه انتخاب رنگ شال مد بر اساس رنگ پوست

اگر رنگ پوست شما گرم است می­توانید شال مد خود را از رنگ­های قرمز ، زرد ، نارنجی و یا حتی سبز زیتونی انتخاب کنید

 اگر رنگ پوست شما سرد است رنگ­های بنفش ، آبی ، و خاکستری می­تواند انتخاب مناسبی برای انتخاب شال جدید 1403 شما باشد.

برای اطلاع از این­که رنگ پوست شما سرد است یا گرم، کافی است به رنگ رگ­های مچ دست خودتان  توجه کنید اگر رگ­های مچ دست شما متمایل به سبز بودند رنگ پوست شما گرم است و اگر رنگ رگ‌های مچ دست شما آبی بودند رنگ پوست شما سرد است.

اگر در روی پوست صورت و گونه­های شما دانه­های قرمز وجود دارد و یا به طور کلی پوستی متمایل به رنگ قرمز دارید بهتر است از شال قرمز رنگ استفاده نکنید چون این رنگ شال باعث می­شود قرمزی پوست و دانه­های قرمز موجود روی صورت شما بیشتر به چشم بیاید.

نحوه انتخاب رنگ شال ترند دخترانه بر اساس رنگ چشم

خانم­های جذابی که رنگ چشم آنها آبی ، سبز یا هر رنگ روشن دیگری است بهتر است شالی هم­رنگ چشم خود انتخاب کنند تا رنگ خاص چشم آنها بیشتر مورد توجه قرار گیرد به عنوان مثال خانم­هایی که رنگ چشم آنها آبی است می­توانند شال آبی را انتخاب کنند.

نحوه انتخاب رنگ شال ترند دخترانه بر اساس رنگ مو

اگر شما از آن دسته خانم­هایی هستید که در استایل خود موهای سر خود را زیر شال زنانه به طور کامل نمی­پوشانید رنگ موی سر شما هم یک فاکتور مهم برای انتخاب رنگ شال برای شما است.

البته در انتخاب رنگ شال جدید 1401 توجه به رنگ مو به تنهایی کافی نیست و برای داشتن یک انتخاب خوب باید به رنگ چشم و پوست خود هم در کنار رنگ موی خود توجه کنید.

انتخاب شال بر اساس رنگ پوست و مو

در این بخش چند ایده کاربردی برای انتخاب رنگ شال بر اساس رنگ پوست و مو را به شما خانم خوش­ پوش معرفی می­کنیم.

 • اگر رنگ پوست شما سرد است و موهای شما هم به رنگ تیره مثل مشکی است انتخاب رنگ­های سرد مثل آبی ، خاکستری و بنفش برای شال دخترانه شیک می­تواند گزینه جذابی باشد.
 • اگر رنگ پوست شما گرم است و موی شما هم به رنگ بلوند و یا روشن است بهتر است از شال با رنگ­های روشن مثل صورتی ، آبی آسمانی یا حتی بنفش روشن استفاده کنید و شال با رنگ تیره چندان با رنگ پوست و موی شما هماهنگی ندارد.
 • اگر رنگ پوست شما گرم است و موهای تیره رنگی هم دارید می­توانید از رنگ­هایی مثل طلایی یا زیتونی برای شال مد خود استفاده کنید.
 • اگر رنگ پوست شما گرم است و موهای بلوند و روشنی دارید بهتر است از شال با رنگ روشن استفاده کنید و از پوشیدن شال رنگ تیره اجتناب کنید.

انتخاب شال بر اساس رنگ پوست و چشم

در این بخش از مطلب هم چند ایده جذاب برای انتخاب رنگ شال بر اساس رنگ پوست و چشم را به شما خانم­های شیک معرفی می­کنیم.

 • اگر موهایی شما بلوند و یا هر رنگ روشن دیگری است و چشمان آبی یا سبز دارید انتخاب یک شال دخترانه شیک به رنگ آبی روشن یا همان فیروزه­ای و یا رنگ سبز روشن می­تواند جذابیت شما را بیشتر کند.
 • اگر رنگ چشم شما قهوه­ای روشن یا همان عسلی است و موهای بلوند یا روشنی دارید می­توانید شالی به رنگ قرمز ، صورتی و یا بنفش انتخاب کنید.
 • اگر رنگ موهای شما بلوند است و چشمانی به رنگ تیره دارید بهتر است از شال به رنگ زرد استفاده نکنید زیرا استفاده از شال زرد رنگ باعث می­­شود موهای خوش رنگ شما به چشم نیاید.
 • اگر موهای شما قهوه­ای است و چشمانی سبز یا آبی دارید می­توانید از رنگ­های شاد مثل قرمز ، صورتی و یا حتی زرد شال خود را انتخاب کنید.
 • اگر موهای شما به رنگ قهوه­ای روشن است و چشمانی عسلی دارید رنگ­هایی مثل آبی روشن یا طوسی تیره می­تواند شما را جذاب­تر نشان دهد.
 • شما خانم جذاب اگر چشمانی آبی یا سبز و موهایی به رنگ شرابی دارید رنگ­های بنفش و سبز تیره و روشن برای انتخاب شال مناسب هستند.
 • اگر رنگ موها و چشمان شما مشکی و تیره است می­توانید از شال دخترانه شیک با رنگ روشن استفاده کنید هر چند با این رنگ­های جذاب می­توان شال به رنگ­های متنوع دیگر هم انتخاب کرد.

شال را با چه آیتم­هایی می­توان ست کرد؟

شال یکی از آیتم­های مهم برای استایل خانم­ها جذاب است و برای داشتن تیپ و استایلی شیک و جذاب می­توان آن را با مانتو ، کیف ، کفش و یا شایر لوازم اکسسوری زنانه مثل گرنبند ، دستبند و یا ساعت ست کرد.

مهم­ترین آیتم برای ست کردن با شال برای خانم­های خوش پوش مانتو است که در بخش بعدی همین محتوا چند ایده کاربردی برای ست کردن شال و مانتو به شما عزیزان خوش استایل معرفی می‌کنیم.

ست کردن شال جدید 1403 زنانه با مانتو

در این بخش از این مطلب در حوزه مد و استایل چند ایده بسیار جذاب برای ست کردن شال ترند دخترانه و مانتو و شومیز به شما خانم­های خوشتیپ معرفی می­کنیم.

ست کردن شال و مانتو بر اساس رنگ

در این بخش چند ایده کاربردی برای ست کردن شال و مانتو را بر اساس رنگ مانتو به شما خانم­های جذاب معرفی می­کنیم.

مانتو سفید

رنگ سفید از جمله رنگ­های بسیار محبوب در صنعت مد و فشن است و محبوبیت زیادی بین خانم­ها وحتی آقایان دارد.

اگر مانتو شما سفید رنگ است بهتر است از رنگ­های شاد برای شال خود استفاده کنید تا کمی شور و انرژی به استایل خود بدهید.

البته اگر لباس پوشیدن به سبک مینیمال را دوست دارید شال با رنگ­های نسبتا خنثی مثل مشکی با مانتو سفید هم می­تواند انتخاب خوبی باشد.

مانتو سبز

برای ست کردن مانتو سبز رنگ می­توانید از شال به رنگ قرمز استفاده کنید زیرا ترکیب دو رنگ شاد سبز و قرمز می­تواند استایلی جذاب و پرانرژی به شما خانم شیک پوش بدهد.

مانتو صورتی

این رنگ مانتو را می­توانید با شال زنانه سفید یا مشکی ست کنید تا استایل جذابی داشته­باشید.

مانتو قرمز

رنگ قرمز از جمله رنگ­های شاد و پرانرژی است که در بین خانم­ها و آقایان جوان بسیار محبوب است.

شما خانم جذاب برای داشتن استایلی جذاب می­توانید از شال به رنگ سبز ، آبی و یا حتی رنگ­های خنثی مثل مشکی و سفید استفاده کنید.

مانتو آبی

رنگ آبی هم از جمله رنگ­های شاد و آرامش دهنده است که در بین جوانان بسیار پرطرفدار است که مانتوهای جین هم به همین رنگ هستند.

اگر می­خواهید استایلی باوقار و سنگین داشته­باشید می­توانید از شال­هایی به رنگ خنثی مثل سفید ، مشکی ، کرم روشن و یا حتی سورمه­ای نزدیک به آبی به همراه مانتو آبی استفاده کنید.

ست مانتو و شال طرح­دار

در بخش قبلی ایده­هایی برای ست کردن شال و مانتو بر اساس رنگ آنها بیان کردیم حالا در این بخش هم چند ایده جذاب برای ست شال و مانتو بر اساس طرح آنها را بیان می­کنیم.

شاید در ابتدا چنین به نظر بیاید که باید یک مانتو طرح­دار را با یک شال بدون طرح یا ساده ست کرد و یا برعکس شال طرح­دار باید با مانتو ساده ست شود هر چند این ایده در بین برخی از خانم­ها شاید مقبولیت بیشتری داشته­باشد ولی در دنیای متنوع مد و فشن امروزه این امر قطعی و ضروری نیست.

همه چیز بستگی به سلیقه شما دارد می­توانید از شال و مانتو طرح­دار با هم استفاده کنید که در این صورت استایل شما کمی شلوغ خواهد بود و در انتخاب طرح­ها باید کمی دقت داشته­باشید.

ست کردن شال جدید 1403 با سایر آیتم­های استایل

برای ست کردن شال در یک استایل جذاب مهم­ترین بخش ست شال با مانتو است که در بخش قبلی این محتوا به آن پرداختیم ولی علاوه بر مانتو شما خانم­های شیک پوش می­توانید شال خود را با سایر آیتم­های استایل خود هم ست کنید. در این بخش ما چند ایده برای ست کردن شال با کفش ، کیف و مانتو به شما خانم­های شیک پوش ارائه می­دهیم.

ست شال با کیف ، کفش و مانتو

برای ست کردن شال با یک مانتو طرح­دار می­توانید رنگ شال ، کیف و کفش خود را به رنگ طرح مانتو انتخاب کنید و رنگ شلوار را هم به رنگ پس­زمینه مانتو انتخاب کنید.  به عنوان مثال در تصویر زیر این خانم از یک مانتو طرح­دار صورتی با پس­زمینه سفید استفاده کرده و رنگ شال ، کیف و کفش خود را به رنگ صورتی و رنگ شلوار را سفید انتخاب کرده­است و همانطور که می­بینید استایل جذابی هم دارد.

ست شال مد با شلوار و کفش

یکی روش دیگر برای خوش استایل بودن ست شال با کیف و کفش است.

ست شال جدید 1403 با شلوار و کیف

شما خانم­های عزیز می­توانید شال خود را با شلوار و کیف خود ست کنید.

ست کردن شال با کیف و کفش

یکی از روش­های رایج برای ایجاد یک استایل شیک ست کردن شال با اکسسوری­هایی مثل کیف و کفش است.

به عنوان مثال شما می­توانید شال ، کیف و کفش خود را به رنگ مشکی  و شلوار زنانه و مانتو خود را هم به رنگ کرم روشن انتخاب کنید.

ست کردن شال با طرح مانتو و کفش

یکی از استایل­های جذاب دیگر ست کردن شال با طرح مانتو و کفش شما است به عنوان مثال شما خانم­های خوش پوش می­توانید شال خود را با طرح مانتو و رنگ کفش و حتی عینک دودی خود ست کنید.

بخش پایانی

ما در این محتوا در مورد موضوع شال زنانه و معیارهای انتخاب شال ترند دخترانه برای شما خانم­های خوش پوش صحبت کردیم و در ادامه هم چند ایده جذاب برای ست کردن شال با استایل شما معرفی کردیم.

امیدواریم این محتوا برای شما خانم­های عزیز مفید بوده باشد در پایان اگر هر گونه انتقاد یا پیشنهادی دارید خوشحال می­شویم از طریق کانال­های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا