ورزشی

دقیقه ۲۵/ پرسپولیس صفر – استقلال تاجیکستان صفر

دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در جریان هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه به مصاف هم رفته‌اند.

به گزارش نازک نارنجی، در سومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تاجیکستان رفته است. جزییات این دیدار را به صورت زنده در ادامه می‌خوانید.

پرسپولیس ایران صفر – استقلال تاجیکستان صفر/ دقیقه ۲۵

کارت زرد:

کارت قرمز:

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، حسین کنعانی‌زادگان، علی نعمتی، وحدت هنانوف، مسعود ریگی، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی فر، سعید صادقی، محمد عمری و شهاب زاهدی.

ترکیب استقلال تاجیکستان: رستم یتیموف، تبرز اسلام,ف، آرتور کارتاشیان، قوربانوف، دنیس بگانوویچ، علیشهر جلیلوف، سنین سبای، احمدونی کمالوف، احسان پنشنبه، رومیش جلیلوف و ایوان نووسلیچ.

موقعیت‌های حساس

این دیدار با سوت محند قاسم، داور عراقی آغاز شد.

دقیقه ۴: مسعود ریگی با ضربه به دنیس بگانوویچ در درون محوطه جریمه این بازیکن را سرنگون کرد و داور با کمک VAR این برخورد را پنالتی اعلام کرد.

دقیقه ۶: ضربه پنالتی سنین سبای به سمت چپ دروازه بیرانوند با واکنش دروازه‌بان پرسپولیس همراه شد و در ادامه مدافعان پرسپولیس این توپ را به کرنر فرستادند.

دقیقه ۸: سانتر از روی نقطه کرنر و ضربه سنین سبای با اختلاف از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: شوت علی نعمتی از روی خط محوطه جریمه با اختلاف کم از کنار دروازه رستم یتیموف از زمین خارج شد.

دقیقه ۱۲: سانتر دانیال اسماعیلی فر و ضربه سر زاهدی به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

این خبر در حال به روز رسانی است…

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا