حوادث

بازداشت سارق طلای مسافران مترو در ایستگاه آزادی

فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت از دستگیری سارق طلاقاپی که اقدام به سرقت از ۱۰ تن از مسافران مترو کرده بود، خبرداد.

به گزارش نازک نارنجی، سرهنگ عباس کرمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال دریافت چندین مورد گزارش سرقت در ایستگاه‌های مترو، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران مستقر در ایستگاه‌های مترو تهران قرار گرفت و در همین راستا گشت‌زنی‌های هدفمند برای پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان افزایش داده شد.

وی با بیان اینکه ماموران مستقر در ایستگاه مترو روز گذشته به مردی که درحال پرسه زنی بی‌هدف در مترو بود مشکوک شدند، گفت: ماموران رفتار این فرد را تحت نظر قرار دادند و مراقبت‌های ویژه در این خصوص آغاز شد تا اینکه ماموران متهم را در حال سرقت از شهروندی با استفاده از ازدحام جمعیت مشاهده کرده و سریعا وارد عمل شده و او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی مستقر در ایستگاه متروی آزادی منتقل کردند.

 فرمانده یگان انتظامی مترو تهران با بیان اینکه در بررسی اولیه از متهم ۳۴۳ گرم طلای سرقتی به ارزش ۹ میلیارد ریال کشف و ضبط شد، گفت: این فرد که جزو سارقان سابقه‌دار بود، تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود و ۱۰ فقره سرقت به روش طلاقاپی در ایستگاه های مترو تهران اعتراف کرد.

کرمی با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و شناسایی مالباختگان ادامه دارد، اظهارکرد:متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا