شکایت کاوه رضایی از فدراسیون و استقلال به کجا رسید؟

آفتاب‌‌نیوز :

کاوه رضایی مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از شروع فصل گذشته لیگ برتر، با باشگاه استقلال به توافق رسید و در تمرینات این تیم شرکت کرد، اما، چون لیست آبی‌پوشان در آن مقطع پُر بود، با قراردادی جدید راهی تراکتور تبریز شد.

رضایی در همین راستا در نیم‌فصل سال گذشته لیگ برتر دنبال آن بود تا به استقلال بازگردد و به همین دلیل قراردادش را با تراکتور به صورت یکطرفه فسخ کرد، اتفاقی که بلافاصله با اعتراض تبریزی‌ها مواجه شد و در نهایت کمیته وضعیت با بررسی مفاد قرارداد این بازیکن، در تاریخ ۲۰ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ فسخ قرارداد رضایی با تراکتور را غیرقانونی دانست.

کاوه رضایی پس از صدور این رأی علیه خود، در نیم‌فصل دوم لیگ برتر نتوانست برای هیچ تیمی به میدان برود و به همین دلیل نیز از فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال و تراکتور به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت کرد، شکایتی که مراحل تبادل لوایح و حتی جلسه استماع آن در ماه‌های گذشته برگزار شده است و شنیده می‌شود در آستانه صدور رأی نهایی قرار دارد. در این زمینه به تازگی قاضی تعیین‌شده برای پرونده، زمان صدور رأی نهایی را تا تاریخ ۲۲ ژانویه (۲ بهمن ماه) تمدید کرده و به طرفین اعلام کرده است تا این تاریخ حکم نهایی صادر خواهد شد.

باشگاه تراکتور به تازگی شکایت جدیدی نیز علیه کاوه رضایی در کمیته وضعیت مطرح کرده و بابت فسخ قرارداد یک طرفه او، درخواست غرامت ۹ میلیارد تومانی از این بازیکن کرده است که هنوز این پرونده مورد بررسی قرار نگرفته است.

دکمه بازگشت به بالا