اقتصادی

پیشرفت طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه مشهد چشمگیر است

نازک نارنجی/خراسان رضوی دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی پیشرفت پروژه طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد را چشمگیر ارزیابی کرد. 

روح‌الله اکبری در حاشیه بازدید از پروژه طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد اظهار کرد: خراسان‌رضوی یکی از استان‌هایی است که علاوه بر نقش ملی و منطقه‌ای، نقشی بین‌المللی در آمایش سرزمینی کشور دارد، در همین راستا مشهد نیازمند فرودگاهی در شأن زائران امام رضا(ع) و گردشگران داخلی و خارجی است. 

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی افزود: برهمین اساس زیرساخت‌های فرودگاه مشهد دچار تحولاتی در مسیر بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به زائران داخلی و خارجی شده است که از جمله آن‌ها توسعه ترمینال داخلی این فرودگاه است. 

اکبری در ادامه پیشرفت پروژه طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه مشهد را چشمگیر ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر شاهدیم فضاها برای تجهیزشدن و استقرار ایرلاین‌ها آماده شده و انشالله باقی‌مانده کار نیز به‌گونه‌ای پیش برود که تا ماه آینده شاهد بهره‌برداری کامل از پروژه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد باشیم. 

وی همچنین ضمن ارزیابی مثبت از پروژه‌های عمرانی فرودگاه مشهد از جمله توسعه اپرون و افزایش پل‌های تلسکوپی در راستای افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به زوار داخلی و خارجی علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد فرودگاهی در شأن خراسان‌رضوی با حجم میلیونی مسافران داخلی و خارجی باشیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی، اکبری با تاکید بر اینکه بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام در دولت سیزدهم سرعت گرفته است، تصریح کرد: امروز شاهد شتاب‌گرفتن پروژه‌ها هستیم چرا که بنای دولت بر این است پروژه جدید شروع نشود تا پروژه‌های نیمه‌تمام را به اتمام برساند.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا