بین الملل

پیام همدردی امیر عبداللهیان به وزیر امور خارجه عراق

به گزارش نازک نارنجی، در متن پیام حسین امیرعبداللهیان در این ارتباط آمده است:

«برادر گرامی جناب آقای فؤاد حسین
وزیر محترم امور خارجه جمهوری عراق

سلام علیکم

با کمال تأسف و تأثر، کشته و مجروح شدن جمع زیادی از برادران و خواهران عزیز عراقی در حادثه آتش سوزی شب گذشته در منطقه حمدانیه استان نینوای عراق را به جنابعالی، دولت، ملت و مراجع عظام کشور همسایه و برادر عراق بویژه به خانواده‌های داغدار جانباختگان تسلیت می‌گویم.

از خداوند بزرگ و حکیم، برای درگذشتگان این حادثه تلخ و ناگوار، رحمت و غفران واسعه الهی، برای مجروحان شفای عاجل و برای خانواده‌های مصیبت دیده صبر و شکیبائی مسئلت می‌کنم.

در پایان یادآور می شوم که مراکز امدادی و درمانی جمهوری اسلامی ایران برای مساعدت به آسیب‌دیدگان و مجروحان این حادثه آمادگی دارند.»

به گزارش نازک نارنجی، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و محمدکاظم آل صادق سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق نیز صبح روز چهارشنبه در بیانیه های جداگانه ای با دولت و ملت عراق ابراز همدردی کردند.

310310

بخش مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با روشی زنده و غوطه‌ور در جزئیات. با تمرکز بر رویدادهای جهانی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع، به شما نقشه‌ای دقیق از رویدادهای روز ارائه می‌دهم. با استفاده از شیوه‌های نوین گزارشگری، اطلاعات جذابی را برای شما فراهم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا