اقتصادی

ضرب‌الاجل برای دستگاه‌های حوزه نهضت ملی مسکن لرستان تعیین شود

نازک نارنجی/لرستان استاندار لرستان گفت: با تعیین تقویم و ضرب‌الاجل برای دستگاه‌هایی که در زمینه نهضت ملی مسکن در استان دخیل هستند، اگر به وظایفاشان عمل نکنند به تخلفات اداری معرفی خواهند شد.

فرهاد زیویار شامگاه ۲۸ تیرماه در جلسه شورای مسکن لرستان که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگورای سالار شهیدان و ۷۲ تن از یاران با وفای ایشان، یکی از محاسن مدیران  لرستان در دولت سیزدهم را هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های مشترک بیان و اظهار کرد: در مدت زمان مدیریتی که در اختیار داریم باید سعی شود کارها در زمان کوتاهی انجام شود؛ چرا که باید نسبت حق و حقوق مردم دقت نظر بیشتری صورت گیرد.

وی با اشاره به جلسه شورای عالی مسکن در دو هفته گذشته با حضور رئیس جمهور، افزود: در این جلسه علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته در استان در حوزه جوانی جمعیت شرایط مناسبی نداریم؛ اما می‌توان با  برنامه‌ریزی‌هایی که صورت خواهد گرفت، شرایط را بهبود بخشید

نماینده عالی دولت در لرستان با تاکید بر اینکه برای انجام فعالیت‌ها و فرآیندهای نهضت ملی مسکن در لرستان تعیین تقویم کاری ضروری است، تصریح کرد: با تعیین تقویم و ضرب‌الاجل برای دستگاه‌هایی که در این زمینه دخیل هستند مانند بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، شهرداری‌ها، بانک‌ها اگر موضوعی به این دستگاه‌ها ارجاع داده شد با توجه به اینکه تقویم کاری مشخص شده است، اگر فعالیت مشخص شده، صورت گرفت، دستگاه متولی شایسته تقدیر خواهد بود در غیر این صورت باید پاسخگوی تخلفات اداری  باشند و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: بخشی از این جواب دادن در حوزه اداری بوده که با توبیخ و تذکر ممکن است رفع شود اما بخشی نیز در محضر خداست که باید احساس مسئولیت داشته باشیم.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا