بین الملل

کشته و مجروح شدن ۵ شهروند سوری در حمله پهپادی تروریست‌ها در حماه

منابع خبری از کشته و مجروح شدن پنج شهروند سوری ازجمله یک زن و یک کودک در حمله تروریستی در حماه خبر دادند.

به گزارش نازک نارنجی، شبکه خبری المیادین در این باره اعلام کرد که در حمله گروه‌های تروریستی مستقر در حومه شمالی و شمال غربی ادلب از طریق یک پهپاد که دو بمب بر روی محله‌های مسکونی در منطقه «صلحب» در حومه حماه پرتاب کرد، یک کودک و یک زن کشته و سه شهروند سوری زخمی شدند.

جورج الوکیل، مدیر بیمارستان ملی «السقیلبیه» در این باره به خبرگزاری سانا، گفت که این بیمارستان پذیرای پنج شهروند از جمله یک کودک بود که جان باخت و بقیه بر اثر اصابت ترکش در قسمت‌های مختلف بدنشان زخمی شدند.

وی همچنین از کشته شدن یک زن خبر داد که بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داد.

گروه‌های تروریستی در شهر ادلب و بخش‌هایی از حومه آن مستقر بوده و بیشتر آن‌ها وابسته به گروه «جبهه النصره» هستند که در فهرست تروریسم بین‌المللی قرار دارد.

این گروه‌ها با راکت و پهپاد به مناطق امن در حومه حماه حمله می‌کنند و منجر به کشته و زخمی شدن غیرنظامیان و خسارات مادی به اموال عمومی و خصوصی می‌شوند.

انتهای پیام

بخش مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با روشی زنده و غوطه‌ور در جزئیات. با تمرکز بر رویدادهای جهانی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع، به شما نقشه‌ای دقیق از رویدادهای روز ارائه می‌دهم. با استفاده از شیوه‌های نوین گزارشگری، اطلاعات جذابی را برای شما فراهم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا