حوادث

بازداشت ۱۹۴ مجرم در جنوب تهران/ کشف ۳۸۰ کیلوگرم موادمخدر

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۱۹۴ نفر مرتکب جرایم مختلف از جمله سرقت و غیره در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در اجرای هفدهمین مرحله طرح رعد در شهرستان ری گفت: در اجرای این طرح 194 نفر از مرتکب جرائمی از جمله سرقت و… همچنین 14 باند سازماندهی شده منهدم شدند.

وی با بیان اینکه 140 سارق و 13 سارق دستگیر شدند، گفت: 19 دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی از سارقان نیز کشف و ضبط شد.

جلیلیان با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم سارقان و مجرمان با اقدامات مجرمانه خود امنیت و آرامش شهروندان را به خطر بیندازند، گفت: در این مرحله از طرح رعد 380 کیلو انواع مواد مخدر کشف و 32 قاچاقچی و فروشنده عمده مواد مخدر کشف شد. . نیز دستگیر شد.انجام شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه در این طرح 178 فقره سرقت کشف شد، گفت: ارزش اموال کشف شده در این پروژه بر اساس برآوردها بیش از 20 میلیارد تومان است. دستگیرشدگان تفهیم اتهام شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

وی همچنین از دستگیری یکی از عوامل همکاری رسانه ای در معاند خبر داد و گفت: پس از هرج و مرج و اغتشاش در شهرری در آبان ماه سال جاری، شناسایی و دستگیری عوامل تماس و ارتباط در شبکه ها در ما انجام شد. و به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. در همین راستا، عوامل پلیس آگاهی این فرماندهی با اشراف اطلاعاتی، مشاهدات میدانی و تحقیقات گسترده این روزها، از عوامل اصلی ارتباط با دشمنان و عوامل بیگانه هستند.شبکه ای که تصاویر را تهیه و برای رسانه های بیگانه و معندار ارسال می کند. و فعالیت های زیادی در زمینه تشویش اذهان عمومی و انجام اقدامات خرابکارانه، دستگیر شده است.

جلیلیان با بیان اینکه فرد دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی پلیسی به ارتباط با شبکه معند و باغنه اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا