ورزشی

پیکر شهید مختارزاده در قم تشییع و به خاک سپرده شد

با حضور گسترده اقشار مختلف مردم؛

پیکر پاک و مطهر دانش آموز بسیجی، حراست شهید حسن مختارزاده با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، روحانیون و مسئولان در قم و حرم حضرت معصومه(س) تشییع شد.

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، پیکر پاک و مطهر دانشجوی بسیجی مدافع امنیت حسن مختارزاده روز دوشنبه با حضور اقشار مختلف مردم، روحانیون و مسئولان در حرم حضرت معصومه(س) در قم تشییع شد. شب

مردم قم امشب 30 آذرماه با حضور در مسجد مقدس قم، پیکر پاک شهید حافظ امنیت را با شور و شوق بدرقه کردند و به اجرای آیین های مختلف عزاداری تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) پرداختند.

پیکر این پاسدار شهید پس از زیارت حرم مطهر و نور اهل بیت و نماز توسط حجت الاسلام احمد عابدی از اساتید حوزه علمیه قم در حرم مطهر بانوی کرامت آرام گرفت.

من باید بگویم؛ حسن مختارزاده دانشجوی فعال بسیجی واحد فتحین استان قم که از سال 1397 به صورت داوطلبانه به عنوان همکار بسیجی در گردان 602 حراست امام علی (ع) سپاه محمد رسول الله تهران مشغول به کار بود، در این ماموریت مجروح شد. . برای آرام کردن اغتشاشات تهران و پس از 22 روز در شب جمعه 27 آذرماه به کما رفت و به شهادت رسید.

بیست و ششم آبان به همراه برادرش در جاده حکیم از غرب به شرق در ابتدای 35 متری گلستان در حال بازگشت از ماموریت صلح بودند که بر اثر ریختن نفت و گازوئیل اغتشاشگران دچار حادثه شدند. در راه کاروان موتوری بسیج و یک ماشین جسدش گذشت و متواری شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا