ورزشی

دشان: ام‌باپه اکنون بهترین بازیکن دنیاست

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه از ستاره این روزهای تیمش تمجید کرد.

به گزارش نازک نارنجی و به نقل از تلگراف، دیدار تیم های فرانسه و لهستان در جام جهانی 2022 قطر با برتری 3 بر یک فرانسه به پایان رسید تا فرانسه نیز راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی شود.

دیدیه دشان پس از این دیدار گفت: می دانم که انتظارات زیادی از تیم ما وجود دارد، اما در این مرحله صعود به دور بعد بسیار مهم است و این کار را انجام دادیم. شش روز تعطیلی برای بازی بعدی داریم و باید برای مرحله یک چهارم نهایی آماده شویم. در حال حاضر، مهمترین چیز لذت بردن از این پیروزی است.

وی درباره درخشش کیلیان امباپه نیز گفت: من یک فرانسوی و مربی او هستم و باید بگویم از نظر من او بهترین بازیکن امروز جهان است. او این توانایی را دارد که یک لحظه کار را تمام کند و تمام معادلات را به هم بزند. او می تواند بازی خود را در طول مسابقه تغییر دهد.

قوانین فیفا بازیکنان را از استفاده از جواهرات در زمین منع می کند، اما ژول کوند در نیمه اول با زنجیر بازی کرد. در دقیقه 42 داور زنجیر را دید و خواست آن را بردارد.

دشان گفت: “به او گفتم خوش شانس بود که این کار را جلوی من انجام نداد.” داور هشدار داد که بازیکنان مجاز به استفاده از دستبند و گردنبند نیستند. همه اینها حرام است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا