ورزشی

شروع ناامید کننده قطر در جام جهانی/ میزبان مغلوب اکوادور شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین از قطر، دیدار افتتاحیه جام جهانی 2022 یکشنبه هفته جاری بین تیم های قطر و اکوادور برگزار شد و این دیدار با برتری 2 بر صفر اکوادور به پایان رسید.

در این دیدار که از ساعت 19:30 در ورزشگاه البیت و با قضاوت “دانیله اورساتو” داور ایتالیایی آغاز شد، “انور والنسیا” (16 – پنالتی و 31) برای میزبانی جام جهانی اکوادور گلزنی کرد، شروعی ناامیدکننده. . در مقابل چشمان شما طرفداران شما هستند.

قطر شروع ناامیدکننده ای در جام جهانی داشت/ میزبان مغلوب اکوادور شد
والنسیا اولین گل جام جهانی 2022 را به ثمر رساند

قطر که اولین حضور در این رقابت ها را با میزبانی جام جهانی تجربه کرد، در نیمه اول مغلوب قدرت رقیب خود از آمریکای لاتین شد و دو گل دریافت کرد.

انر والنسیا اولین چهره این بازی است. ابتدا در دقیقه 3 برای اکوادور گلزنی کرد که با تصمیم کمک داور ویدیویی (VAR) و به دلیل آفساید در صحنه پاس گل مردود اعلام شد.

در دقیقه 15 والنسیا یک پنالتی از دروازه بان قطر گرفت و این پنالتی را در دقیقه 16 به گل تبدیل کرد. اما این پایان کار نبود و مهاجم اکوادوری در دقیقه 31 بار دیگر دروازه میزبان جام جهانی را باز کرد.

قطر شروع ناامیدکننده ای در جام جهانی داشت/ میزبان مغلوب اکوادور شد
گل دقیقه 3 اکوادور با تصمیم VAR در آفساید مردود اعلام شد

قطر در نیمه دوم نتوانست کار خاصی انجام دهد و اکوادور اگرچه بازی دقیق تری نسبت به نیمه اول انجام داد اما نتوانست دروازه حریف را باز کند.

دیگر بازی گروه A جام جهانی فردا دوشنبه ساعت 19:30 بین هلند و سنگال برگزار می شود. در حال حاضر اکوادور با سه امتیاز صدرنشین این گروه است.

در ادامه این رقابت ها و در گروه B تیم ملی ایران فردا از ساعت 16:30 به مصاف انگلیس می رود و در این گروه نیز آمریکا (22:30) به مصاف ولز می رود.

دکمه بازگشت به بالا