ورزشی

نامه‌ سرگشاده ابوالقاسم طالبی به علما و چهره‌های مذهبی؛ چرا سکوت کرده‌اید؟

متن نامه وی به شرح زیر است:

«به نام رب الخمینی

حضور پر برکت برخی از مراجع بزرگوار، اساتید ارجمند، مبلغان محترم و منبران عزیز

سلام بر شما و رحمت و برکات خدا

سوالی از اهالی هنر دارم که پاسخ آن با خردمندان است. امیدوارم به جواب این سوال فکر کنید و در روز حشر به من پاسخ دهید و از من بگذرید و وارد بهشت ​​شوید.

سوال:

اگر عالمی در برابر عمامه و حجاب از سر نوامیس ها و آتش زدن قرآن و آتش زدن مساجد و تماشای اهانت اوباش ناپسند به نایب امام زمان (عج) و ذهنش سکوت کند. . آیا سکوت در این ایام اولویت دارد تا پاکی رفتار ما ذائقه مراجع و شاگردان و مریدان و منبریان ما را نپسندد، اگر این سکوت گناه کبیره نیست؟! پس چیست؟ !

می دانم که می دانید قیام توابین در کوفه پس از شهادت حضرت حسین بن علی علیه السلام در حال تکیه بر نیزه غریب، آن ناظر دائمی تاریخ، فرقی نکرد. در گودال کشتار

سکوت و عدم حمایت نایب امام (ره) آقای. مسلم و سخنان مجتهدین و علما و فتوای جهاد با ابن زیاد فقط در حضور خود حضرت جایز است و فرمودند امام حسین علیه السلام به جای فرستادن مسلمان باید خود را پیش از این با دعوت ما به کوفه روبرو شوید و…

همه شما خوب می دانید که سلیمان خزاعی فقیه و حافظ قرآن بود. آنچه می خواهید در رویای خود به دست آورید. و برای سلیمان خزاعی با فتاوای خود و با سکوت خود و عدم حمایت نایب امام زمان خود ضرر بزرگی به بار آورد و ضربه ای به اسلام عزیز زد که طرفداران اهل بیت علیهم السلام بیت (علیه السلام) تا ظهور پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) غذا می خورد.

آقایان این سکوت سنگین و گاه سخنان دو قسمتی برخی عزیزان باعث می شود این سوال تاریخی را مطرح کنم تا دلیلی بر سکوت مردم در مقابل حیوانات مست از هوای دلارهای آل سعود باشد. از تعهد مردم به شهید افسانه ای خود حاج قاسم سلیمانی. که همچنان به پیروی از رهبر محبوب، حکیم و فرزانه خود ولی دیوس ادامه دادند و به فرزندان خود یاد دادند که چگونه دوباره خیبر را برای دوستداران اهل بیت (ع) فتح کنند و رستم در پاسخ به سوال سهراب چقدر آرام بود تا کرامت پهلوانی خود را حفظ کند. ، دل این نوجوان از تاریخ به درد آمد.

قلب نازک من عصبانی بود

خالصانه

ابوالقاسم طالبی نویسنده و کارگردان عزیز ایران

دکمه بازگشت به بالا