اجتماعی

فردا؛ امضای تفاهم‌نامه ساخت ۹۰ هزار واحد مسکونی در پایتخت

سخنگوی شهرداری تهران گفت: فردا سه شنبه تفاهم نامه ساخت حدود 90 هزار واحد مسکونی در پایتخت منعقد می شود که این تعداد واحد به سایر پروژه هایی که به مرحله برنامه ریزی رسیده اند اضافه می شود. و ساخت و ساز

عبدالمطهر محمدخانی در گفت وگو با نازک نارنجی. وی با اشاره به تفاهم نامه جدید شهرداری تهران و نهادهای مختلف برای تامین مسکن پایتخت، گفت: فردا سه شنبه شهرداری تهران با سپاه پاسداران، ارتش، فرماندهی نیروی انتظامی، شستا تفاهم نامه منعقد می کند. و شرکت نازک نارنجی طاهاطر ایرانیان ساخت و تولید مسکن در پایتخت

وی با اشاره به اینکه این اقدام برای ادامه ساخت و ساز مسکن در پایتخت و مربوط به پروژه های اردوی جهادی است، گفت: تا 20 هزار واحد در اختیار سپاه، 15 هزار واحد در اختیار ارتش، 5 هزار واحد در فرماندهی نیروی انتظامی قرار می گیرد. ، 50000 واحد یک واحد باید توسط شستا و 10000 واحد توسط شرکت نازک نارنجی تهتر ایرانیان ساخته شود.

محمد خانی بیان کرد: تمامی پروژه هایی که فردا تفاهم نامه آن امضا می شود 3 ساله است و به زودی ساخته می شود. ارزش و سهم شهرداری تهران در هر پروژه متفاوت است. این در حالی است که بیشترین اقدامات شهرداری تهران در خصوص ساخت و ساز مسکن، تسهیل و رفع موانع است.

سخنگوی شهرداری تهران ادامه داد: سازمان نوسازی شهر تهران تا قبل از شروع مدیریت فعلی شهر و ورود آقای زاکانی به شهرداری تهران 2 هزار پروژه در دست اجرا داشت. اما اکنون این تعداد به 10 هزار پروژه رسیده و قول رئیس سازمان نوسازی نشان می دهد که این رقم به زودی به 20 هزار پروژه خواهد رسید.

وی گفت: فردا سه شنبه تفاهم نامه ساخت حدود 90 هزار واحد مسکونی در پایتخت منعقد می شود که این تعداد واحد به سایر پروژه هایی که به مرحله ساخت و ساز رسیده اند اضافه می شود. اقدامات قرارگاه جهاد مسکن نشان می دهد شهرداری تهران برنامه جدی و کاربردی در حوزه مسکن پایتخت دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا